Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelenthet, hogy nagyon...

Mit jelenthet, hogy nagyon sok álmomban üldöznek és/vagy meg akarnak ölni?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta vannak ilyen álmaim.
2015. szept. 20. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

mentalitásod menekülő jellemű.

Az ember (és mindne majom) háromféle veleszületett félelemmel születik: fél a lezuhanástól (mert fán lakik) A tűztől (ab ovo) és a kígyóktól (kisemlősök félelme a nagy hüllőktől).

A többi félelem opcionális. Van akit üldöznek, van aki az elkésétől fél, van aki a pudingtól. Az üldözéstől való félelem konfliktussal szembeni ellenérzést jelent.

2015. szept. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még az 1-eshez!

Jelenthet még jelentős önbizalomhiányt: nem bízol eléggé magadban, hogy ha szembenéznél a jelentkező nehézségekkel, lesz/lenne elegendő erőd azok leküzdéséhez. Inkább megfutamodsz, menekülsz.

2015. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

gondolom mert rossz lelki állapotban vagy.

sajnos tinikoromban ezek az álmok elhatalmasodtak rajtam és nagyon nehezen vetettem véget neki.

minden lefekvés előtt arra koncentráltam hogy lángszóró van nálam és felgyújtok mindent az álmomban majd.

bejött.

kitartó gyakorlás!

2015. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!