Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha nagy kutyák...

Mit jelent ha nagy kutyák üldöznek álmomban?

Figyelt kérdés
Ez folytonos visszatérő álmom hogy vagyok valahol meglátok egy vagy pár nagyon nagy kutyát és menekülök előlük és nagyon de nagyon félek. Mit jelenthet?

2014. júl. 9. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Régebben én is álmodtam hasonlókat. Igaz egy kicsit megspékelve, mert a kutya elől futva szint mindig beleestem valami gödörbe, ahonnét nem tudtam kimászni. De valahogy túléltem. Am a patrónusod nem kutya véletlenül? RON, te vagy az?
2014. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lionkind ***** válasza:
Azt hogy mit jelent nem tudom talán van egy problémád az életben ami elől menekülsz és az a kutyák képében jelenik meg. Következőre szállj szembe a kutyákkal. Győzd le őket és így hatalmad lesz felettük. Ezt egy könyvben olvastam egy indián nép gyakorlata, ez által erősebb leszel szerintük. És van valóság alapja mert akkor jó érzésed lesz tőle.
2014. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 nem nem én vagyok Ron:D lány vagyok:D

#2 köszönöm:)

2014. júl. 10. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt ilyen és nálam ellenséget jelentett. Igaz is lett. Annyi ellenségem volt, ahány kutya támadott.
2014. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!