Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért "üldöznek" álmomban?

Miért "üldöznek" álmomban?

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő álmom. A történet mindig ugyanaz csak a helyszín változik. A történet röviden:futok, ahogyan a lábam bírja és jön utánam valaki. Nem tudom, hogy ki, hiába nézek hátra nem látom az arcát.Azt sem tudom, hogy miért menekülök, de valahogyan érzem, hogy nem szabad, hogy utolérjen.Annyit sikerült kivennem, hogy férfi és fekete a bőre.Borzalmasan érzem magam ha felébredek, zaklatott vagyok.Talán van valami amit nem akarok megoldani az életemben, hesegetek problémát és ilyen formában jelenik meg?Nem találok összefüggést.

Örülnék, ha több komoly válasz érkezne.


2011. jún. 18. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak menekülős visszatérő álmaim. Mint utóbb rájöttem problémák vagy felelősség elől való menekülést jelképezett, vagy hasonlót. Pontosan nem tudtam én se, hogy miről van szó, de valami ami nem hagy nyugodni, amit "tagadsz" magadban.
2011. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem, hogy már több mint 10 éve visszatérő.Voltak problémák amiket halogattam, de ezeket már megoldottam...
2011. jún. 18. 00:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Amikor nekem voltak üldözéses/menekülős álmaim, azokból egyértelműen lejött, hogy szexuális vonatkozású, mert sokszor úgy szabadultam az illetőtől, hogy szexeltem vele :)

Lány vagy? Ha nincs meg a heti 1-2 menet, akkor lehet hogy az a probléma.


A fekete bőrű férfi, meg eléggé macsó archetípus. Sötét, misztikus, titokzatos...

2011. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól látod. Valamilyen problémával nem akarsz szembenézni, menekülsz előle, ettől stresszes vagy. Az, hogy nem tudsz elég gyorsan futni, tipikus. Viszont lehet, hogy alvásparalízis, vagyis olyan pózban alszol, amiben zsibbad a lábad, ezért álmodod ezt.
2011. jún. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én az utóbbi 2 hétben álmodtam ezt kb 4x .. igaz.. nálam a helyszín volt ugyanaz, és a személy változott aki elől futottam. Mindig más ember elől és mindig láttam ki az, de nem ismertem fel, és mindig hazafelé futottam, a lépcsőházba érve általában az aki üldözött valahogy lemaradt, elesett vagy csak késve ért be. Futok felfelé a lépcsőkön, és amint sikerül bezárnom magam mögött az ajtót, felébredek, és pulzusom az egekben :S

Igaz, tegnap érettségiztem, szóval lehet ettől féltem, de mára virradóra is ezt álmodtam, pedig már túl voltam rajta :D remélem több nem lesz :S

2011. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
üldöz a niggerkaszás :) amúgy, én nagyon félnék, ha mindig azt álmodnám hogy menekülök. Én is szoktam érezni dolgokat meg a semmiből tudni,de az ritkán van.A legtöbször ízeket érzek, és ha hozzárek a falhoz akkor a falat, meg ilyenek
2011. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jó tudni, hogy nem csak én szenvedek az ilyenektől :)

komolyra fordítva a szót a szexuális életemmel abszolút nincs probléma, szerencsére.

A "négerkaszásnál" meg az a furi, hogy annyira fekete bőre van, hogy az már nem természetes.Testalkatra energikus, erős és valami üzletember féle öltöny van rajta.

Nem régen voltam az oktogonnál nem értettem, hogy miért van olyan deja vu érzésem. Rájöttem, hogy az egyik álmomban pont itt álltam amikor megint kezdődött a "kergetőzösdi".Végigfutott az agyamon, hogy már csak a pasas hiányzik. Pechemre a másik oldalt ott állt egy néger és engem nézett, mértani pontossággal, hasonló kinézettel....soha többet ilyen rossz érzést!!!

2011. jún. 20. 09:41
 8/9 anonim válasza:
azigen !! :D:D::D
2011. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem is egy héten legalább 3-4szer van ilyen üldözős álmom, és lelkiismereti bajom van/volt, mert hogy nem tiszta a lelkiismeretem, nem tanulok eleget(érettségi) de mindenkinek azt monodm hogy menni fog, jó lesz, de nem. Ezért gondolom hogy ha ezen változtatok elfognak múlni.
2012. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!