Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban üldöznek, megadom...

Álmomban üldöznek, megadom magam. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Ha üldöznek és elegem van,unom,csak hagyom magam.Tudom közben valahogy homályosan hogy csak álom és így akarok véget vetni neki...

A másik az,hogy állandóan mindenhonnan leugrom,ha unom az álmot,tudom homályosan itt is,hogy nem a valóság.De nem zuhanok,hanem mint egy tollpihe,úgy ereszkedem le.Csak ritkán szabadesek..


2013. jan. 17. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, hogy nagyon unott ember vagy.
2013. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább játszd végig az álmot. álomban hozzászoksz ehhez és egyszer majd véletlen megcsinálod ébren is :D
2013. jan. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, h nem szeretsz konfrontálódni.
2013. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nixcy88 ***** válasza:

Üldözés: az álom amelyben menekülünk, üldözési mániára utalhat, általában valamely nem túl kellemes személyiségjegyünk elől, amit el akarunk nyomni. De te feadod a harcot és szembenézel magaddal.


Zuhanás: abból a szorongásból fakad, hogy képességeinket meghaladó szintre jutottunk magánéletünkben vagy karierünkben. Ez is összefüggésben van az üldözéssel.

2013. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de hát pont ez az: a zuhanás mindenhol szabadesést jelent, nem pedig azt, hogy csak lassan ereszkedem le... Persze esem, csak lassan, mint egy száraz falevél...

És ráadásul én ugrom. :S

2013. jan. 21. 14:23
 6/6 gungasam ***** válasza:
Tanácsolom, hogy próbáld meg befolyásolni az álmod fő témáját.Ezt úgy teheted meg ha napközben többször is gondolsz rá direkt élvezve az élményt(feltételezem pozitív,vagyis élvezetes). Közvetlenül elalvás előtt,foglalkozol gondolatban az álmodni szándékozott témával.Elsőre nem biztos a siker. Nekem gyermekkoromban évekig sikerült így megkerülni az üldöztetést, repültem álmomban...Kellemes álmokat kívánok!
2013. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!