Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz ez?

Mennyire gáz ez?

Figyelt kérdés

Nem szoktam rádiót hallgatni, és nem ismerem az aktuális slágereket, együtteseket.2 éve kb. Az autóban sincs. Zenét hallgatok, megkeresem, ami tetszik youtube-on, és belehallgatok kapcsolodó videókba.

Jelezzétek lécci a korotokat,hogy tudjam: tini gondolata vagy felnőtté. Mindkettőt értékelem, de az arányok azért érdekelnek. Köszönöm.

28/n


2015. szept. 19. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Rádiót??? Hahahahaa

Múltkor belehalgattam a rádió 1 be, hát minimum 10 éves zenék mentek. De volt amelyik vagy 30 is volt szerintem.

Nem tini, férfi, kőbányán él, nem egyedül.

2015. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Maga az is kérdés, hogy mennyire gáz nem ismerni ezeket...nem maga a készülék használata :)


(Köszönöm az eddigi választ)

2015. szept. 19. 21:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gáz :)


ha valaki nem szeretné nem hallgatja :)

semmi nincs benne :)


mondjuk en nem birnám ki zene nélkül :D


15/L

2015. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi De hát amúgy írtam: hallgatok zenét, csak nem ott, nem ilyet. :) bár nem sokat, csönd sokszor jobb
2015. szept. 19. 21:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem tudom melyik szám vezeti a top listát? És akkor, mi van? :D Bár nagyjából tudom, de szerintem te is mert meglepő módon a youtube kezdőoldalán az újabb/nézettebb klippek vannak szóval lehet, hogy te is hallgatod csak nem tudsz róla. Gondolom nem mindig csak ugyan azokat a számokat hallgatod, mert írtad, hogy belehallgatsz több számba is. Mellesleg nem ciki, mindenki hallgassa a saját stílusát. :D 22/f
2015. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. :)

Én nem a divat meg aktuális slágerek szerint szoktam menni. :) Hanem ami éppen megtetszik.

Van, hogy évekkel később 'fedezek fel' akkori slágereket. Most tanuláshoz Ariana Grande break freejét meg lady gaga applausát hallgatom sz.arrá.:)(de ezekből is egy-egy jobb cover dalait hallgatom inkább) Nem tudtam eddig ezekről a számokról, de mondom ahogy jön. :)

21 éves vagyok.

2015. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semennyire nem gáz.Sőt...ez a jó.A csend pedig felülmúlhatatlan,ritkán találkozom vele,én is szeretem.:))


19/L

2015. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
pont annyira amennyire hiszed, hogy az és ez sosem lesz másképpen számodra ;)
2015. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz, inkább az lenne gáz ha ezt gáznak tartanád. Hagyd abba az ezen való morfondírozást, felesleges. :)

Én zenéltem, értek a hangokhoz (nem az elnevezésüket ismerem, hanem a dallamokat) és az elmúlt 5 évben körülbelül annyi ismert zenét hallgattam, hogy felmérjem a terepet: Hanyadjára képesek eladni büntetlenül ugyanazokat a dalokat?


Nem hallgatok rádiót, és nem is akarom bekapcsolni soha. Nem kapcsolok a VIVA-ra, kerülöm az MTV zenecsatornát a tini mamikkal egyetemben. Hallgass azt amit akarsz. Ha valaki azzal jön, hogy barlangban élsz mert nem ismered, valójában ő él a legnagyobb burokban: A kereskedelem hatalmas barlangjában!

2015. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem igazán hallgatok bele a kiadott újakba youtubeon, így nem. Nem tudok világsztárok létezéséről. Hahaa :)


Nekem így megfelel, csak kíváncsi vagyok, mások mit gondolnak erről. Csak a kérdés egyszerűbb volt így.


Jahh, és köszönöm a válaszokat!

2015. szept. 19. 22:34
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!