Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz ez?

Mennyire gáz ez?

Figyelt kérdés

Nem szoktam rádiót hallgatni, és nem ismerem az aktuális slágereket, együtteseket.2 éve kb. Az autóban sincs. Zenét hallgatok, megkeresem, ami tetszik youtube-on, és belehallgatok kapcsolodó videókba.

Jelezzétek lécci a korotokat,hogy tudjam: tini gondolata vagy felnőtté. Mindkettőt értékelem, de az arányok azért érdekelnek. Köszönöm.

28/n


2015. szept. 19. 21:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
9 :)
2015. szept. 19. 22:35
 12/12 anonim ***** válasza:
Soha nem hallgatok zenés rádiót. Egyszerűen nem szeretem azt a mindenfajta zenét. Lehúzza a hangulatomat. Jobban szeretem a beszélgetős műsorokat. Amúgy szeretem a zenét, de nem azt, ami a rádióban megy. Nem is vagyok képben kik, mik a mai előadók. Sajnos a munkahelyemen a munkatársak bekapcsolják, így egész nap azt kell hallgatnom. 28/f
2015. szept. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!