Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szexualis célzattal volt?

Ez szexualis célzattal volt?

Figyelt kérdés

Dolgoztam öregek otthonában külföldön, egy idős német nénivel jól kijöttem, kedves volt.

Majd sor került pelenkacserére és mondott valamit, hogy borotválja magát lennt de nem egyenes stb és megkérdezte, ha én borotválom e magam odalennt?

Én is nő vagyok

Furcsán érintett a kérdés, de mivel nem vagyok jó emberismerő, titeket kérdezlek, ezt miért kérdezte ha én borotválom e magam?

Ilyet eddig csak pasik kérdeztek…


ma 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nem százas. Zavart.
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy tiszta az elméje. Polio oltás miatt bénult le gyerekkorában, azért volt ott, nem demens
ma 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak érdeklődött. Semmi szexuális célzás nincs benne.
ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Mivel nő volt nem hiszem. Az idősek között ritka a leszbikus(legalábbis aki nyíltan az), szerintem csak azért kérdezte mert baromira unatkozik és nincs más témája, és hát nem az a szégyenlős típus.
ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki természetes dolog, éppen másik nötöl semmi esetre sem szexuális dolog, egyszerüen csak eszébe jutott.
ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ebben semmi szexuális tartalom, csak érdeklődött, próbált beszélgetést kezdeményezni. Felteszem nem kényes és félénk az ilyen témákban, ezért hozta fel (meg hát adta magát a helyzet).
ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!