Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak mekkora része jár...

A férfiak mekkora része jár kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Régen úgy tartották, hogy csak a nők járnak ilyen szalonokba, ahol folyik a sok pletyka és a férfiak meg max elmennek hajat vágatni és a szappan meg a borotva elég egész életükre. Most viszont főleg a nagyvárosokban egyre több olyan férfi van, aki sokat ad a külsejére, ami végülis érthető, mert a a Tinder és az Instagram világában jól kell kinézni a fotókon, nem elég "csak egy fokkal szebbnek lenni az ördögnél". Persze még sok régivágású férfi szerint ez lehet b.zis, de talán már nem annyira tabu, arcápolás, kézápolás, stb.

ma 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én öcsém kifejezetten maszkulin, heteró srác, de nagy néha (1-2× egy évben) még ő is elmegy egy arctisztításra. Jó, hozzá kell tenni, hogy egy agglomeráció-beli városban lakunk, ahol ezt szerencsére annyira nem övezi stigma vagy lenézés.
ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Én 35 vagyok, de még nem találkoztam olyan férfival, aki valaha járt volna kozmetikushoz. Vagyis hazudok, mert egy volt, de neki nagyon pattanásos volt a bőre, ezért végső elkeseredettségében ment el hozzá. Egyébként szerintem nincs igény rá, én nőként se járok, soha nem is voltam.

Az én párom még manikűröshöz sem akar elmenni, szerinte az is b*zis 😃 Egyedül barberhez jár.

De ettől függetlenül ezek az emberek nem voltak igénytelenek , szerintem nem a kozmetikustól lesz valaki igényes.

Véleményem szerint amúgy nem gáz dolog, ha egy férfi ilyenekhez jár, de kell lennie egy határnak nőknél és férfiaknál is, ami nem megy át túlzott hiúságba, és ezáltal felszínességbe.

ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Egyet se ismerek.
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Egyik volt kolléganőm már kozmetikus, és ő azt meséli, hogy fiatalok közül fiúk gyakrabban mennek, mint lányok.


Nekünk maradnak az igénytelenek.

ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44 éves vagyok. Akiket ismerek férfiakat, az én korosztályomból senki nem jár kozmetikushoz, legalábbis nem tudok róla.
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Férfiak nem,de rengeteg fiú jãr,ők megakarnak felelni a lånyoknak,plussz bennük nincs meg a maszkullinfűggőség,egy schwárcenberger filmjein felnőtt csávó akinek lehuzták a gatyáját a nagyfijuk az iskola közepén és kompenzálni akar az meginnt más
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem akarnak ragyás fejjel élni.
ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!