Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy győzzem meg a testvéremet...

Hogy győzzem meg a testvéremet (11/L), hogy ne nézze az alkonyatot, való világot, édes élet és társait?

Figyelt kérdés
Volt egy időszak, amikor elmagyaráztam neki, hogy ezek a műsorok szemetek, de azóta megint elkezdte nézni, mert mások rávették. Szüleim is engedik neki, hogy ilyeneket nézzen.Nagyon jó feje van és kiválló logikája, mert tanítom őt gondolkodni.Nem szeretném ha a ezek a műsorok elbutítanák őt. Tudom milyen hatással van a VV az emberre.A 3. szériáig nagyon nagy rajongó voltam (szüleim hívtak nézni) nem volt aki megtanítsa, hogy mi a minőség és mi a moslék.Aztán amikor vége lett sokáig nem volt. Abban az időszakban sokat olvastam és minőségi zenére is áttértem.Majd izgatott voltam, hogy elkezdődik a 4. széria, de amikor elkezdtem nézni, akkor rájöttem, hogy amit nézem az mocsok.

2014. dec. 5. 21:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Idősebb gyerek se nézzen ilyesmit, nemhogy egy 11 éves :O Nem is tudom, szüleid ezt hogy gondolják... Jó hogy te legalább normálisan gondolkozol. Talán ülj le és a szüleiddel beszélj erről, vagy pedig megint a tesóddal.
2014. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Nem a te dolgod. De ha nem tanult akkor vájd pofán
2014. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Beszélgettem is már vele, sokszor nagyon sokszor.

Szüleimet nem szeretném kioktatni, mivel még suliba járok és rajtuk élősködök, ezért nem szeretnék pofátlan lenni.

Videókat nézettem vele pl: KenytheOne Antifaces, Puzsértől (aki nagy kereskedelmi TV ellenes), Dancsó Viccesebb videóit, Szirmai boncolgatós videóit,de sajnos hatástalan.Abban bízok, hogy karácsonyra kap laptopot és LOL ozni fog TV helyett. Valamint minden este nézem vele a Discovery Science-en Stephen Hawkingot és hasonló fizikusokat/filozófusokat.

2014. dec. 5. 22:06
 4/29 A kérdező kommentje:
Számomra egy ígéretes elme veszni hagyása főben járó bűn.
2014. dec. 5. 22:07
 5/29 piriiiiii ***** válasza:
79%

Jézusom, 11 éves, és Te ilyeneket mutogatsz neki???

Jó, ne nézzen ilyen szarokat se, de hagyd már őt, majd leszokik róla, nem ettől lesz ilyen vagy olyan felnőtt korában.

2014. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
62%
Téged kérlek karácsonyra!!
2014. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, hogy ilyeneket mutogatsz neki, lehet hogy most még nem élvezi, de ha te kitartasz, később meg fogja hálálni. Sajnos ötlet nem tudok neked adni, de szerintem jó úton haladsz.
2014. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Szia Piri!


El sem tudod képzelni, hogy mennyire befolyásolja a felnőttkort.

________

Én fiú vagyok, tehát ha te is az vagy,akkor inkább kihagyom az együtt karácsonyozást.

2014. dec. 5. 22:25
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem kényszeryítem, hogy nézze.Ő nézi velem, de ha megunja, akkor megy aludni.Nem tartom ott.
2014. dec. 5. 22:28
 10/29 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, csak humorizáltam kicsit, az előző választ szerettem volna csupán kompenzálni azzal, hogy "téged kérlek karácsonyra" hangsúlyozva ezzel azt, hogy szerintem amit csinálsz, jó.


16L

(nem, nem vagyok fiú)

2014. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!