Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozza a fiataloknál ezt a...

Mi okozza a fiataloknál ezt a feltűnős viselkedést?

Figyelt kérdés

Nemcsak Magyarországon, de külföldön is ugyanaz. Ujjal V betű mutatás, okostelefonnal pózolás, Divatos, márkás ruhákat hordanak, azt hiszik, hogy ők valami sztárok.


Talán Lady Gaga, Miley Cyrus, SP, Éjjel-nappal Budapest szereplői, Édes Élet műsor hatnak rájuk?



2014. aug. 5. 02:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És nekik van facebook-on, hogy: Hope, love, meg motiváló linkjeik, holott úgy viselkednek, enyhén szólva, mint a kis Q-ák.
2014. aug. 5. 03:00
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért ne fogjuk már rá az összes külföldi, és összes magyar gyerekre, hogy az anyja nem foglalkozik vele, és azért ilyenek.
2014. aug. 5. 03:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Részben őket is meg lehet érteni, hiszen senki sem szeretné, ha megbélyegeznék őket, a társadalom ezt sulykolja sajnos minden fiatalra, felnőttre. Bár én mindig is különc voltam, amióta az eszemet tudom, akadtak is ebből hátrányaim, de nem bántam meg. Hosszú távon nekem így jobban megéri, hogy nem kell semmilyen szerepbe belebújnom.
2014. aug. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lesz egy menő világ, menő viselkedéssel,menő cuccokkal: okostelefon, tablet pc, stb... De hol a nyugalom? Egyre jobban visszatér a retro és a tv is egyre jobban emlegeti a kultúrát. A menő világ és a kultúra nem fér egybe.
2014. aug. 5. 03:21
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
De erre mindenki számíthatott. Egyre inkább fejlődik a Világ, a technológia. Átveszik a szerepet a szuper kütyük, a kultúra pedig feledésbe merül. Nem szabad szűk látokörűnek lenni, ennek ez a rendje.
2014. aug. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerencsére vannak ilyen jóságos emberek, mint te és megmondják mi a jó és a rossz.
2014. aug. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

párkeresési ciklusban vannak, tömve vannak hormonokkal, mindenkinek meg akarják mutatni, mekkora lett a kukijuk.

Majd jön az első csalódási ciklus, aztán rájönnek, mégsem azok, akiknek hiszik magukat.

Remélhetőleg minél előbb, mert engem is idegesít a sok kis nyikhaj.

2014. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én pl nem vagyok ilyen,15/f.
2014. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Joe001 ***** válasza:

Az nem is lenne gond , hogy fejlődik a világ technikailag ....

Da az emberek annyira rá hagyatkoznak erre , hogy ha már nincs net , kétségbe vannak esve .

Bámulják a TV t , mossák az agyukat .

Az a gond , hogy nincs saját ötletük ,saját stílus , csak egymást , vagy valamelyik "star"-t majmojlák .

Egyre inkább kiveszik belőlük a kreativitás, kevesebbet járnak társaságba.

Pl egy erdei tábort nem is annyira élveznek már , mint régen.

És persze a mobilt oda is vinni kell :)

2014. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos most ez a menő! :-\

De mi sem voltunk különbbek 25 évvel ezelőtt!

Villogtunk egymásnak a Tisza cipőnkkel, a Pécsi kesztyűvel.

Mutogattuk egymásnak a jelvényeinket a táskán, ruhán, sapkán mindenhol.

Lazáztunk.

Walkman-t cipeltünk az oldalunkon vagy 70 centis 2 kazettás sztereó magnó dübörgött a vállunkon.

Karunkon feltűrt iskolaköpenyben rohangáltunk mindenhol a suliban s virítottunk a 4 gombos 7 zenés kwarc óránkat mutogatva.

Csorgott a nyálunk, hogy nekünk is legyen Commodor 16-os számítógépünk, mert aki megtehette, annak volt és gizdult vele.


Most mi van?

Teló, Tablet, Nike, Convers, Selfie, Megosztás, Facebook stb. . .


Előbb-utóbb ez is lecseng és jön valami újabb dili.

Ami lehet, hogy mégroszabb lesz. . .

Neadj' isten fegyverek, kemény drogok mert az lesz a menő. :-(

2014. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!