Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mekkora kupiban/rumliban...

Ti mekkora kupiban/rumliban éltek? Bármikor feltudnátok hívni vendéget magatokhoz úgy hogy nem szégyellnétek a lakás állapotát?

Figyelt kérdés
Hányan laktok egy fedél alatt? Mennyit dolgoztok? Ki a legrendetlenebb? Nem és kor? Nyilván ez sokmindentől függ! Ezért vagyok rá kíváncsi.
2014. okt. 1. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Némi rendetlenség szokott lenni, de nem vészes. Amióta nagyobbak a gyerekek, azóta jobb, mert ők is segítenek és a cuccaikat elrakják.
2014. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

4 en lakunk egy fedél alatt. Alig van valaki otthon munka/tanulás miatt, én vagyok a legrendetlenebb(19/f).


Rendetlenség mindig van, de tisztaság is :) Vendégek meg nem jönnek.

2014. okt. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

2-en élünk, reggeltől kora délutánig dolgozunk (4-5-6).


- a lakásban általában rend van (a hálószoba rumlis csak, beágyazás felejtős, de az privát szféra, ha jön valaki becsukom az ajtót), így bárki feljöhet

- rendetlenségben kb. egy helyen állunk, bár én igyekszem összepakolni az apróságaimat, a párom inkább széthagyja


25L és 30F

2014. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!