Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki nagy kulcscsomóval...

Ciki nagy kulcscsomóval járni? Neked mekkora a kulcsod?

Figyelt kérdés

Van kulcsom a házunkhoz, a tesómhoz, postaládához, meg tesóm postaládájához is, és még kulcstartó is van rajta pár. :)

És mikor valaki meglátja kikerekedik a szeme, és megkérdi: "jézusom, hány kulcs van azon? :O" Pedig nem sok csak soknak tűnik egybe.

Most ciki ha valaki nem 3db kulccsal jár?

Neked mekkora a kulcs csomód? Vagy te csak 1-2 kulccsal mész el otthonról/viszel magaddal?



2013. dec. 20. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez enyémen 4 db van meg egy mini műanyag stoplis cipő kulcstartó. A tiéd azért már méretes darab.
2013. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém nyom legalább 10 dkg-ot.
2013. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lakáskulcs + kocsikulcs egy nyakbaakasztón, de mindig zsebben van, meg van rajta egy müanyag, lapos fényképtartós kulcstartó amiben a két kutyám fénykéoe van.
2013. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kulcscsomóm van.Az egyiken van a mi lakásunk kulcsa,3zár,kapu,postaláda.Másikon:anyuméké,mamáméké,kapu kulcs és elektromos nyitó. Ez régén egyen volt,de mnióta a nagy lányért kell menni oviba csak a kicsit viszem magammal. Ha meg megyek anyumhoz vagy mmámhoz akkor viszem mindkettőt. Nem szeretném elhagyni a nagy kulcscsomót igy csak a kicsit viszem magammal.
2013. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.Ha ennyi kell hát ez van. Nekem 10 kulcs van rajta ez két háznak és egy autónak a készlete.De ha nem lenne egyhelyen tuti otthagynám valahol valamelyiket.
2013. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy kulcsom van de az mindent nyit.... :)

Akinél meg sok van az lehet hogy a kulcsember. :)

2013. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem van rajta házkulcs, lakáskulcs, postaládakulcs, autókulcs, másik házkulcs, pecsétnyomó, motorkulcs, meg pár apróság. Kábé 15 deka, mindez egy fél méteres nyakbaakasztón. Önvédelmi fegyvernek sem utolsó. Muszáj ennyi kulcsot magammal cígelnem mindenhová, ha nem akarom, hogy állandóan pakolgatni kelljen a kulcsaimat egyik karikáról a másikra, és azt reszkírozni, hogy valamelyik járművel vagy valamelyik lakásba nem tudok bejutni.
2013. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A bejárati ajtóé, biztonsági rácsé, és az ajtó 2 kulcsa van rajta. Tehát 4 kulcs egy karabinerre téve ennyiből áll a kulcsomó

21/F

2013. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 db lakáskulcs, 1 db kapubeléptető biléta, 2 db kulcstartó
2013. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 kulcs lakáshoz, meg egy kulcstartó. Egyik ismerősömnek olyan kulcscsomója van, amin kb. 30 db kulcs van. Ez egy majdnem fél kilós kis csomag. A legmeglepőbb, hogy mindegyiket tudja, hogy hova való.
2013. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!