Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mekkora kupiban/rumliban...

Ti mekkora kupiban/rumliban éltek? Bármikor feltudnátok hívni vendéget magatokhoz úgy hogy nem szégyellnétek a lakás állapotát?

Figyelt kérdés
Hányan laktok egy fedél alatt? Mennyit dolgoztok? Ki a legrendetlenebb? Nem és kor? Nyilván ez sokmindentől függ! Ezért vagyok rá kíváncsi.
2014. okt. 1. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3-an élünk egy lakásban. Nálunk nincs igazi kupi/rumli. Bár steril környezet sincs, de azért van olyan rend, hogy bárki bármikor betoppanhatna, nem lenne kínos senkinek sem. Alapból nem szeretem ha rumli van, így a napi fél- 1 óra takarításba belefér, hogy normál rendet tegyünk.
2014. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi 4-en vagyunk, de olyan, mint az elsőnél.
2014. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam változó. Egyedül élek, és nem szeretek múzeumban élni, de rendetlenségben sem. A kedvemtől függ, ha jobb kedvem van, általában rend van, ha rosszabb a hangulatom, nagyobb a kupi, nincs elmosogatva, több napos ruhák a kanapén, de alapvetően tisztaság van nálam mindig. Nem szégyellem ha valaki ezt látja, persze illendőségből mondom, hogy jaj de nagy a rendetlenség, a másik meg szintén illendőségből, hát nálunk is szokott ilyen lenni...na most ennek van értelme? Aki feljön, az ismer elég jól, ha meg szerelő, vagy ilyesmi jön, annak a véleménye nem érdekel. 29n
2014. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hárman élünk egy háztartásban, kettő közülük nyugdíjas (nagyszülők) és a nagyim tisztaságmániás, így nincs probléma.

Nagyapám a legrendetlenebb, mindent ott hagy, semmit se szed össze, szinte már hobbija, hogy sáros cipővel a szőnyegeken tapicskol.

A szobámba be mernék hívni valakit, bár mindent jegyzetek és tankönyvek borítanak, mert szeretem szétpakolni a dolgokat tantárgyak és prioritási sorrendbe, de fél perc alatt egymásra lehet őket pakolni. Egyetemre járok, minden reggel fél hétkor elmegyek itthonról és este 6-7-8 óra körül szoktam hazaérni, hétvégenként munka miatt este 10-kor, ekkor szoktam délelőttönként segíteni és pakolni.

20/L

2014. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5-en vagyunk, két rendetlen felnőtt és 3 rendetlen gyerek :(. Borzasztó állapotok vannak itthon, időnként elpakolunk de hosszú távon nem megy.
2014. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2-en vagyunk,reggeltöl estig dolgozunk,hetközben,csak max.mosogatni van kedvünk,hetvegen nagytakaritas,mosas,stb.minden este elramolunk magunk utan,en barmikor hivnak vendeget.
2014. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ketten vagyunk csak a ferjem dolgozik,bR o eleg rendetlen. De mindig tisztasag van nalunk mindenap felmosva porszivozva wc furdo fertotlenitve. Este 23 h vacsizunk mert a parom keson er haza igy este en meg elpokolok a vacsi befejezesekor. Nalunk barmikor bejohet barki. Na de persze tisztaban vagyok azal is ha majd jonnek a gyerekek nalamsdm lesz mindig muzeumi tisztasag

27N

2014. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ketten lakunk együtt, huszonévesek. Néha kimarad a porszívózás, de nincs semmi mocskos a szőnyegen. Az egyik asztalunk eléggé "mindenes", de még nem nevezném rumlisnak. Én vagyok a férfi, tehát valamivel nehezebb a lelki világomnak kivinni a tányért, de egyébként rendet tartok.
2014. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ugyan az mint az 5os annyi kulombseggel hogy folyamatosan pakolok en egyedul es 3 gyerkoc rendetlenit utannam.(a legnagyobb 3 eves)es meg ott van a ferj,akik ugyebar szeretnek elkenyelmesedni ha van ki elpakoljon utannuk.a hajam az egnek all ha vendeg jon,de amig itt van se tudok egy helyben ulni,folyton rakok valamit
2014. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5-en vagyunk, ebből 3-an vannak otthon. Az a 3 személy is csak napi 5 órát tartózkodik otthon, mindenki dolgozik. Ettől függetlenül valahogy mindig rendetlenség van, de minden hétvégén összepakolunk és porszívózunk az egész házban. Úgyhogy kosz nincs meg ilyenek, csak néha egy kis rendetlenség, nem nagyon van idő pakolni.
2014. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!