Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feljelentgetősdi vagy? (a...

Z. f. kérdése:

Feljelentgetősdi vagy? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt, hogy sokszor fordulsz a joghoz, akár aprócseprő dolgokban is, és teszel feljelentést, hogy bizonyítsd az igazad, vagy inkább tartod magad kommunikációs szempontból annyira felfegyverkezettnek, hogy feljelentést csak igazán indokolt esetben teszel? (Persze mi az igazán indokolt eset ugye, az is egy meglehetős kérdés..?)

2013. aug. 22. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a helyzet hozza. Ha hétköznap éjjel zenét ordíttat a szomszédom, előbb átmegyek hozzá szépen kérni, hogy húzza le a hangerőt, de ha ez nem használ, akkor nem eszem otthon a kefét hajnalig, gond nélkül ráhívom a rendőrséget. Ha elállják a garázskapumat, dudálok 5 percig, ha nem jön senki akkor megint rendőrség. Boltokban nem szoktam pattogni, ha valami nem tetszik, azt szóvá teszem, de nem fenyegetőzök fogyasztóvédelemmel, senkit sem jelentenék fel a NAV-nál... szerintem normális, átlagos vagyok.
2013. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki hülyeséget csinál, az én káromra, természetesen.

Sajnos vannak emberkék, akik nem ismerik a határaikat, és azt hiszik, nekik mindent szabad...

2013. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az igazán indokolt ugye relatív..

Velem az a baj, hogy inkább önbíráskodok, jobban kisebb esetekben előbb használom az öklöm mint az eszem.

Viszont pár éve lenyúlták a kocsim, nem kérdés akkor azt rögtön jelentettem a rendőrségen.

2013. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem apukám az. De nem magánszemélyeket szokott feljelenteni, hanem üzemeket, cégeket amik sajnos közvetlen szomszédaink, és nem tartják be a zajra és a higiéniára vonatkozó előírásokat.
2013. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!