Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Titkon szeretitek a...

Lányok. Titkon szeretitek a valentin napot?

Figyelt kérdés
Vágytok meglepetésre a párotoktól? Ti mivel lepitek meg?
febr. 4. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretem titkon, de egy virágnak pl bármikor örülök, Valentin napon is, nem vagyok megrögzötten ellene, de ha nem kapok aznap épp semmit, nem fogok fennakadni rajta. A mindenféle cuki ajándékok, szívecskés holmik stb nem izgatnak. Azt szeretem, ha egész évben érzem, hogy eszébe jutok a másiknak, nem vagyok ajándékmániás, de néha jól esik kapni valami apróságot, nem kell erre kijelölt nap.
febr. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hidegen hagy.

30N

febr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem. Gyűlölöm a vágott virágot, nem vagyok édes szájú, a plüssöket nem gyűjtöm.
febr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Itt nálunk sosem volt igazából olyan "kedvesebb" hagyománya, inkább egy üzleti ünnep. Nem várok semmit sem a páromtól ezen a napon.
febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!