Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt egyre több...

Miért hiszi azt egyre több ember, hogy ő arra született, hogy neki itt minél több mindent látnia kell ezen a bolygón?

Figyelt kérdés
Elsősorban az utazásmániásokra gondolok a kérdésemben. Elképesztő pénzeket, megtakarításokat, vagyonokat égetnek el ezekre a célokra és ha ezt valaki, mint pl én is, szóváteszem nekik, akkor minimum lehülyéznek, hogy én miért nem úgy gondolkozom a témában, mint ahogyan ők. Szóval az érdekelne, hogy aki ilyen, ő mit élvez ebben az örökös loholásban itt, a bolygónk felszínén? Látta a piramisokat, felhőkarcolókat, a Kínai nagy falat, stb és akkor most mi van? Vagy, ha talált egy olyan helyet, ami nagyon bejön neki, akkor miért nem marad ott, költözik oda? Nem, lohol haza pénzt keresni, hogy aztán megint jól elkölthesse utazásokra. Mi a jó ebben az életformában?

ma 08:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem érdekesek és izgalmasak az ilyen utazások. Ennyi.
ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
De mit kell ezen szóvá tenni? Van, akinek ez a szenvedélye. Másnak a sport, megint másnak a minél jobb autók, vagy a drága ruhák, van, aki főzni szerető szenvedélyesen, mások olvasni, és még sorolhatnám a végtelenségig. Vannak olyanok, akiknek meg semmi ilyen szenvedélyük nincs, szeretnek dolgokat csinálni, de nem ilyen mértékben. Egyszerűen nem vagyunk egyformák. Neked nem érne ennyit az, hogy láss dolgokat a világban, másnak meg igen.
ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell neked mások életével foglalkozni.
ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Kettessel és hármassal értek egyet. Kicsit irigykedek is ilyen emberekre, én eddig többnyire csak belföldre áldoztam és félek a repülőtől.
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

4+

Én pont az ellenkezőjét nem értem meg, aki nem csinál semmit az életben és nem érdekli a világ. Annak van baj a fejével.

ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Mert mit kéne kezdeni az életünkkel, bent ülni a szobában és várni a halált?
ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Mert nem ugyanazt az élményt nyújtja egy YouTube-os dokumentumfilm, mint élőben látni.

Kérdező, gondolom te se guminővel szexelsz otthon.


Más cigire, piára, drága telefonokra, autókra költ, nekem pl. az élmények fontosabbak, mint a tárgyi dolgok.

Minek költeni cigire és piára? Mind a kettő drága és rombolja az ember egészségét. Minek mekibe járni? Ez is drága és egészségtelen.

ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
63%

És te mit éreztél, miközben összelihegted ezt a rendkívül nevetséges, szánalmas és debil hergelős kérdést?

Te minek élsz? Hogy nézd a pókot a sarokban, ahogy a hálóját szövi? Nagyon érdekes!

ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
3 as telibe talált, éld a saját életed és járd a magad útját. Nem kell foglalkoznod mással.
ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#2 Nem nagyon lehet összemérni ökológiai lábnyom tekintetében pl a világ körüli repülőzést és az otthoni, négy fal közötti makramézást. Szóval az egyik időtöltés jóval kártékonyabb a bolygónkra nézvést, mint a másik.


#5 Ha ebbe a fenti gondolatmenetembe belegondolsz, még akkor is úgy érzed, hogy Te vagy a világon a "helikopter" és mindenki más a diliházba való, aki egészen másként tekint erre a problémára?

ma 08:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!