Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavar ha online...

Titeket nem zavar ha online is ki oktatnak hogy kell helyesen irni?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet úgy irni ahogy jól esik már mint érthetően de muszáj mindig minden apró irás jelet észbe tartani mint az iskolában?
tegnap 22:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%

20


good riddance

ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

A helyesírásból agyi minőségre lehet következtetni.

Ha nem is szólnak neked a hibákért, de belül tudják, hogy hogy is írjam... Nem tartozol a legintelligensebb emberek közé.

ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Pl ismerkedős oldalakon sok férfi nem érti, miért nem válaszolnak nekik, amikor nem írnak tartalmilag semmi bántót.

No, ekkor érdemes tippelniük arra, hogy a helyesírásukból következtettek a nők a szellemi szintjükre.

ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
87%

Interjúztattunk a munkahelyemen és az egyik jelentkező beleírta, hogy neki van "éretségije".

Azonnal kukáztuk. Ezek nagyon alap dolgok szerintem.

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Most ne haragudj meg, de ilyen hozzáállással ne csodálkozz. Mert ez nem intelligenciára vall. Arra értem, hogy direkt nem is akarod figyelembe venni a helyesírást és még neked áll feljebb. A helyedben ezen el kéne gondolkodni.
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
70%
De különben ez sajnos generációs internethiba, saját magamon kívül talán csak egyetlen embert láttam teljesen helyesen írni és ez nem beképzeltség. Sajnos ide jutottunk és ez a hozzáállás is ront rajta. Nagy ívben letojom amúgy, ezek csak tények.
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
53%
Az "internethiba" mit takar pontosan ebben a témában?
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!