Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kizárólag a "magyar emberek"...

Seila kérdése:

Kizárólag a "magyar emberek" miért nem köszönnek vissza egy online sakk oldalon a játék előtt, ha én ráköszönök?

Figyelt kérdés

Egy online nemzetközi sakk oldalon vagyok regizve, ahol néha sakkozni szoktam, ahogy a gép találomra ad ki játékost.

Rendszeresen azzal szembesülök, ha magyar játékost dob ki a gép és köszönök hogy szia, magasról letojja.

Nem akarok én beszélgetésbe bonyolódni ott senkivel, de ha mindenki más kitudja nyögni hogy "Hi" és legyen az spanyol, olasz, indiai, afrikai, kanadai játékos stb. akkor miért nincs annyi intelligencia a magyarban, hogy visszaköszön és zajlik tovább a játék, mert 10 percben vagyok vele online játékban és azért illene már ennyit tudni...

Értem én hogy szegénység van, morcos mindenki, haragszik az egész országra és mindenkire, de ennyire ne vesszünk már el. :P


szept. 15. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Minek köszöngetni ilyen oldalakon?
szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert mások szoktak a játék elején.
szept. 15. 20:47
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Hát bazze, mások meg NEM szoktak, erről ennyit.

Amúgy nem unjátok még ezeket a magyarfikázós kérdéseket? Ez valami mánia nálatok, hogy a saját nemzeteteket orrba-szájba fikázni kell mindig valahogy?

szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Lehet azt se tudja hogy nem robottal jatszik hanem vmi emberrel csajágaröcsögéről.
szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3

"mások meg NEM szoktak,"


Azok meg pont csak a magyar. :P

szept. 15. 21:00
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Minek kerdezel akkor ha nem lehet valaszolni.
szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6

Hol nem lehet válaszolni??

szept. 15. 21:29
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert a magyarok ilyenek. Sok játékban.
szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Mert nincs kedvem. Ha egy online játékban vagyok nem akarok köszöngetni a valóságban épp elégszer kell. Amúgy én meg ezt a panaszkodást nem értem. Ha nem tetszik , akkor ne játssz magyarokkal és ennyi. Vagy játssz élőben.
szept. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert sokan még az ilyen oldalakat is ismerkedésre akarják használni.
szept. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!