Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kizárólag a "magyar emberek"...

Seila kérdése:

Kizárólag a "magyar emberek" miért nem köszönnek vissza egy online sakk oldalon a játék előtt, ha én ráköszönök?

Figyelt kérdés

Egy online nemzetközi sakk oldalon vagyok regizve, ahol néha sakkozni szoktam, ahogy a gép találomra ad ki játékost.

Rendszeresen azzal szembesülök, ha magyar játékost dob ki a gép és köszönök hogy szia, magasról letojja.

Nem akarok én beszélgetésbe bonyolódni ott senkivel, de ha mindenki más kitudja nyögni hogy "Hi" és legyen az spanyol, olasz, indiai, afrikai, kanadai játékos stb. akkor miért nincs annyi intelligencia a magyarban, hogy visszaköszön és zajlik tovább a játék, mert 10 percben vagyok vele online játékban és azért illene már ennyit tudni...

Értem én hogy szegénység van, morcos mindenki, haragszik az egész országra és mindenkire, de ennyire ne vesszünk már el. :P


szept. 15. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A magyarok nem csak játékban ilyenek: indokolatlan nagyképűség, éretlenség, bunkóság, egy külföldinél gyengébb szellemi képességek - ezek jellemzők a legtöbb magyarra.

Egyszer feltettebb egy 120 kérdésből álló angol munkahely tesztből a legnehezebb 7-8 kérdést először magyar, majd angol oldalon. A magyarok nagy pofával engem leugatva ("ez egy könnyű teszt!!!) megválaszolták, mint később kiderült, rosszul.

Az amerikaik/angolok/ausztrálok meg udvariasan leírták, h tényleg szívatós kétértelmű teszt és megválaszolták.

Szóval a legtöbb magyar olyan, mint egy neveletlen gyerek, ez van.

szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Lacibrumi 001 válasza:
Illik meg köszni ha valakivel játszottál vagy játszani fogsz illem megkívánja hely azt kivánja meg mert én is szoktam játszani online
szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!