Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a magyar nép?

Miért ilyen a magyar nép?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=LGIskvIaURg


Nem ilyen szinten, de magam is tapasztalom amiről a fickó dumál. Pl. legutóbb az 50.000 bicskámnál kaptam meg. De itt volt a éten egy kérdés, aminél sokan kivagyiságnak bélyegeztek egy sima bőrcipő + szövetnadrág + ing öltözködést.

Miért ennyire proli a nép gondolkodásmódja?


(Miközben meg simán mindenki csúcs Iphone-t vesz, és simán lefikázzák a 3-600.000 ezres órákat, hogy csak a Rolex az óra, egy Certina viselőként csöves vagy. Miközben, ha Certinád van 400-ért, az életben megkapod a köpködést, meg a "Jómegygeco" dumát.)



szept. 13. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
A 300 ezres Iphone-nak van értelme, a 300 ezres Certinának nincs. Ha valaki nem érzi a különbséget a kettő ár/érték aránya közt, az egyszerűen buta.
szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
47%
Mert egy kelet-európai elmaradott nép, tisztelet a kivételnek.
szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
300 ezres iphone-nak sincs értelme.
szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Látod kérdező az egyest? Na ezért.
szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Rengeteg ember irigy. Nem tudnak örülni más sikerének és annak, hogyha másnak van valami. Jobb nekik, hogyha leszólják azt ami másé, de szerintem ennek azaz oka, hogy neki nincs ilyen vagy ő maga nem engedheti meg magának. De lehet csak szimplán jobb a lelkének, hogy kifejezi, hogy ő mennyivel mások felett áll intelligenciába, mert ő ilyen szart nem venne.


Nem tudom, de én is sok hasonlót láttam már.

szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

"Nem tudnak örülni más sikerének és annak, hogyha másnak van valami."


És miért kéne örülnöm annak, ha más sikeres, vagy másnak van valamije? Ebben nekem mi a jó? Mit nyerek ezzel? Mennyivel lesz jobb az én életem attól, ha más embereknek sikerei vannak?

Hagyjuk már ezt az álszent jófejséget! Annak örülök, ami engem pozitívan érint, másnak miért tapsikoljak?

szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapból senki nem fikázza le sem a "sima bőrcipő + szövetnadrág" kombót, sem a "a 3-600.000 ezres órákat".

Az általad citált kérdésben senkinek nem a kérdező öltözködésével volt baja, hanem a világképével, azzal, hogy azt hiszi, ezen múlik bármi is.

Sosem az a gond, hogy mid van, hanem hogy hogyan használod: ha van a csuklódon egy húszmilliós Patek Philippe, tízezer emberből 9999 azt sem fogja tudni, mi az. Az utolsó meg leszarja. Vagy csendben irigykedik. Azonban ha te úton útfélen elejted, hogy ja és az órám húsz millába volt, eredeti Patek, hallottál már róla? Vagy ha napi két kérdést írsz ki arról, hogy milyen színű Patek Phillipe órát vegyél a barna bőrcipődhöz és az élére vasalt boka fölött lengedező szürke szövetnadrágodhoz, és mindehhez nem találod meg a divat kategóriát hanem a legváltozatosabb helyekre böfögöd oda a marhaságaidat, na akkor megkapod azt, hogy mekkora egy ostoba gyökér vagy.

És ez igaz minden egyébre is: az androidosok leszarják az ájfónodat, az a gáz, ha vered rá a nyálad, hogy neked a legújabb ájfónod van. Ha mellé még azt is látjuk hogy nem fussa négy új gumira a cigánymerdzsóra, az übergáz.

Ez van.

szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy zsidó, szerintem, amekkora orra van...

Amúgy meg kit érdekel ez a szórakozás a márkákkal, pénzzel??

szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!