Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar kormány, illetve...

A magyar kormány, illetve általánosságba véve bármelyik hatalmon lévő párt, miért hiszi azt, hogy ezzel a nemzeti lószarral, amit tantervnek neveznek, befolyásolni tudják a fiatalabbak személyiségfejlődését? 25f

Figyelt kérdés
Az én személyiségemre sokkal nagyobb kihatással voltak az animék, illetve azok a mesék, amiket gyerekként néztem. Ebből tanultam, ezekből tanultam emberséget, azt, hogy ne adjam fel és azt, hogy a kudarcot is el kell fogadni és az csak erősít, fel kell állni, hogy el kell fogadni másokat is úgy ahogy vannak, nincs konkrétan gonosz és jó stb … Ezek a nemzeti ló szarok, nálam semmit nem értek el… Sőt, igazából hányok az egész nemzeti fostól .
szept. 6. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A nemzeti összetartozás fontos dolog. Ne nézd azokat a rajzfilmeket, mert károsak.


Az emberek szeretete nélkül nem lehet boldog életet élni. Isten erőt ad, és szeretni kell, és ha nem ilyen a társadalom, akkor erős társadalmat sem lehet alkotni.


Ha az emberek nem szeretik Istent, akkor bántani fogják egymást, szenvedni fognak. Borzasztó dolog, ha egy ember szenved. Isten tud csak ettől megvédeni.

szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 Isten nem létezik. Szia.
szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Tanterve mindegyik tárgynak van, de egyiknek sem konkrétan az a feladata, hogy a személyiséged fejlesszék, az csak a sokadik velejárója.
szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Abban a részletben biztos vagyok, hogy amíg nem kezdték el a jelenleg hatalmat gyakorlók mindenre is ráaggatni, mindenbe is beleszőni a nemzet(i) fogalmat, semmi bajom nem volt vele. Mára sikerült elérniük, hogy gyakorlatilag zsigerből gyűlölöm a fogalmat, amivel a ténykedésüket megelőzően semmi problémám nem volt. Rejtély, hogy ebből nekik mi hasznuk, de nem is érdekel! Ha olvasom valahol a fogalmat, már húzok is a forrásról...
szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!