Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon taszító az, ha egy...

Nagyon taszító az, ha egy csaj hízelgős? Sokat bókol már az ismeretség elején, elmondja sokszor, mennyire tetszik neki az adott férfi... Engem online ezért 2 pasi is ghostingolt. Bár biztos hozzátesz az, hogy online más a szitu.

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok csúnya, sőt...

aug. 8. 12:49
A kérdező szavazást indított:
Nagyon gáz, taszító
Kinek mi.
Nem taszító
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az ismeretség elején sokkal jobb benyomást keltesz, ha érdeklődő vagy, ha kérdezel. Mit szeret enni, milyen filmeket szeret, mi a hobbija, stb?
aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem túl sok, akkor szerintem nem gond. Sőt, normális. Talán nekik túl sok volt. Főleg, ha alig ismeritek egymást.
aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem több pasi is emiatt és olyanok, akik állítólag nem kellenek a nőknek... Szóval legközelebb ne told túl. Vagy burkoltan csak.
aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
A férfiak azokra a nőkre buknak, aki szarba veszik őket. Eszedbe ne jusson bókolgatni.
aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
4: Akkor itt miért sírnak mindig, hogy hol vannak a kedves, rendes lányok? :D
aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
#5 nem tudom, de a rendes lányokat mindig csak kihasználják, bántalmazzák, megcsalják, áttaposnak rajtuk. Egy nagypofájú, követelőző, anyagias pcsának kell lenni, hogy tiszteljenek.
aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
6: ebben van valami, én is sok ilyet látok. Mindig csodálkozom, hogy a tipikus házisárkány csajoknak van barátjuk. Csak akkor ne sírjanak, hogy rendes lányt akarnak.
aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem meg pont ez tetszik.
aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Le lehet pontozni, de a saját bőrömön is tapasztalom, hogy ez így van. Akivel kedves vagyok, figyelmes, humoros, felajánlom, hogy felezzünk stb, azok 2 hónap után megunnak és ghostingolnak. Akit meg csak arra tartok, hogy perkáljon és utaztasson, azok meg egy havi fizetést sem sajnálnak rám. A barátnőim is mind nagyon aranyos, cuki lányok, de eddig az összes pasijuk átbszta őket, szemben a nagyszájú, lekezelő, hárpia ismerőseimmel, akik meg 10+ éve házasok. Ennyit erről.
aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy gondolom hogy az adok kapok-arányt azért be kell tartani, mert kicsit kiábrándító lehet, a túlzott ragaszkodás. Oda vissza kell bókolni, mindkét félnek jól esik!
aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!