Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan személy az ismeretsé...

Van olyan személy az ismeretségi körötökben akit tiszteltek? És mi alapján?

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Én mindenkit tisztelek akinél úgy gondolom, hogy nem tett ellene, hogy ne érdemelje meg.
2023. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek az egyessel, de egy embert ki kéne emelném, akkor a volt csoportvezetom lenne. 40-es nő, baromi okos, tényleg egyszerűen a szakmában és hétköznapi témákban is. Soha nem emelte fel senkire a hangját, mégis tekintélye volt. Mindezek mellet egy 10-est simán letagadhatott, pedig mégcsak nem is festette magát, bár ez nem oka, annak, hogy felnéztem rá,csak apró észrevétel.
2023. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Akkora marhaság ez a "tisztelet" szó/kifejezés. Ha normálisan viselkednek a felek egymással, akkor megvan a "tisztelet". Nem kő ezt túltolni!
2023. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Az alapvető tiszteletet én még olyannak is megadom, akit nem kedvelek.Felnézni meg nem nézek fel senkire.Elismerni elismerem, ha valaki jó valamiben, de ettől nem gondolom úgy, hogy jobb ember nálam.
2023. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!