Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire gyakori, hogy a...

Az mennyire gyakori, hogy a sztárok, híres emberek, influencerek, színészek lenézik az átlag embereket?

Figyelt kérdés
Mert én nem ismerek egy ilyen híres embert sem. Barátkoznak, kötnek kapcsolatot átlag emberekkel?

jún. 18. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Volt hogy a hely ahol dolgoztam adott teret ilyen 8-10 éves gyerekeknek youtubeon minecraftozó meg játszogató felnőtt videósok dedikálásának, és én lettem a szerencsés jelölt hogy miután végeztek az asztalokat elpakoljam. Még ott voltak már készülődtek lépni, én meg ahogy elmentem mellettük nyilván illendőségből köszöntem nekik, ahogy normális emberek között ez szokás. Úgy elengedte mindegyik a füle mellett, hogy rám se néztek kb. na ennyire...
jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is érzek rajtuk valami érdekeset
jún. 18. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon gyakori. Pedig többnyire (főleg a celebek), egy átlagember nyomába sem érhetnek. Osztják az észt e rengeteg diplomásnak a 8 elemijükkel. Na, ez a gáz.
jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán gyakori.
jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ember függő. Vannak akik mindig kedvesek mindenkivel, vannak akiket 10 testőr állja körbe mert senkivel nem akar még egy fotót se lőni.

De amúgy ez teljesen bonyolult téma. Ha azt vesszük alapul, hogy mondjuk egy youtuber egy senkiből indult és azóta minden nap leszólítja valaki az utcán akkor lehet eléggé fárasztó tud lenni a sok kisgyerek. Ez érvényes ugyanúgy minden rendezvényre, lehet a végére már csak haza akar rohanni hogy élvezhessen egy kis csendet.

Nyilván vannak akik elfelejtik, hogy ők is szimpla emberek de az ilyenből szerintem kevesebb van alapvetően. Bekerülni pedig egy híresebb ember baráti körébe pedig azért sokkal nehezebb, mert ők már nem nyitnak nagyon új barátok felé. Egyrészt kapnak naponta több tucat idegentől üzenetet, szóval miért pont *te* legyél a kiválasztott, másrészt honnan tudja az illető, hogy nem csak azért akarsz vele haverkodni mert ismert, harmadrész pedig ezek az emberek általában elfoglaltak, járkálnak ide oda minden nap (mármint most itt nem a 10k követős tiktok "celebekre" gondolok hanem a tényleges tartalomgyártókra) úgyhogy nem nagyon van idejük arra, hogy leálljanak pár emberrel jobban beszélgetni.

jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annyira gyakori mint a civil embereknél van ilyen is olyan is


Munkából kifolyólag találkoztam jó pár híres(?)emberrel általában az idősebb színészek közvetlenebbek akiknek hirtelen jött a hírnév el vannak szállva


2 példa egy comedy centralos humorista vissza járó vendég mindig közvetlen,érdeklődik a családról stb


Egyszer bejöttek az exatlon szereplői majd oda jött hozzám az egyik hogy 5000 Ft ért csinálhatunk egy fotót de nem posztolhatom

Mire én megkérdeztem hogy amúgy ő kicsoda (tényleg nem tudtam,nem néztem) erre vérig volt sértődve hogy mi az hogy én nem ismerem hívjam az üzletvezetőt hívtam ő se ismerte szóval inkább át ment a szomszéd étterembe

jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A pofájuk nagy legtöbbször, meg minden szarból pénzt csinálnak így tudnak barátkozni hasonszőrűekkel, de kb. ennyit érnek.


Szeretethiányosak, nem okosak csak okoskodnak.

jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit írtam az inkább a celeb.
jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!