Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok a hibáitokról,...

Szoktatok a hibáitokról, gyengeségeitekről, ballépéseitekről is beszélni? Vagy tökéletesnek állítjátok be magatokat mások előtt friss ismeretségben, smalltalk alkalmával?

Figyelt kérdés
Hibának azt tekintem, amit közmegegyezés szerint a társadalom annak szokott tekinteni. Lehet, hogy szerinted nem hiba az irigység, de én még soha nem hallottam ezt erényként emlegetni.
2023. máj. 25. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Friss ismeretségben nem lelkizek senkivel, ez nem small talk téma.
2023. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Persze:) Jobb így, ha az embert rosszabbnak gondolják, mint ami a valóságban, kellemesebb a "csalódás". Mint aki szinészkedik, és jobbnak mutatja magát, szirupbajnokot játszik, miközben maga a fertő a belső embere.
2023. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én mindig csak arról beszélek.
2023. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem small talk téma. Eleve nem értem én sem mire számít egy random idegen, amikor elkezdi magát lehúzni. Mit kellene mondanom? Nem is ismerem. Az én dolgom lenne az egotuning, vagy ilyenkor csak végig kell hallgatni és hümmögni? Esetleg egyetérteni?

Amikor valamelyik közelibb barátom vagy rokonom teszi ugyanezt, ahhoz legalább hozzá tudok szólni, mert ismerem annyira, hogy legyen releváns véleményem, esetleg tanácsom. Velük én is meg tudom osztani, a kevésbé okos döntéseimet.

2023. máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy barátommal rendszeresen
2023. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak arról szoktam
2023. máj. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elég mély az önismeretem, nem szoktam véka alá rejteni, hogy milyen vagyok. Szoktam a negatív tulajdonságaimról is beszélni, de kevés olyan van, amin ténylegesen változtatni is akarok. Például elég türelmetlen vagyok. Ezt el szoktam mondani, de ez inkább a megszoksz vagy megszöksz kategória, nekem jó ez így, szenvedjen vele más.
2023. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor tudnál véleményt mondani a hasonló témában kiírt kérdésemre?
2023. máj. 26. 08:11
 9/13 A kérdező kommentje:
2023. máj. 26. 08:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit mondjak rá? Nem kell mindent erénynek beállítani, elég, ha te meg tudsz vele békélni. Ha más nem, az már az ő baja.
2023. máj. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!