Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnátok ha egy helyről...

Mit csinálnátok ha egy helyről elindultok hazafele valakivel és ő azt momdja, hogy be kell ugrania a wc-re és bent van 10-20 percig? Megvárnátok vagy úgy vennétek, hogy nem akar veletek menni?

Figyelt kérdés
Ez annak a jele, hogy várja, hogy elmenj és egyedül akar hazamenni? Ti megvárnátok őt vagy otthagynátok?
okt. 10. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom rájött a fosás…annyit csak kibír valaki, míg hazaértek és utána ráz le. Ez elég patkány módja lenne :D
okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megvárnám. Szerintem az, hogy megbeszéljük az együtt hazamenést, az egy megállapodás (ígéret). A megállapodást pedig illik betartani.
okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felhívnám, hogy minden rendben van-e...


Nem gondolnám egyből, hogy lerázásról van szó. A női mosdókban sokkal lassabban halad a sor, ennél fogva sokkal hosszabb is, mert nem szokott jóval több vécé lenni valamiért.


Én többek között ezért támogatom a koedukált illemhelyeket, csak a piszoárokat tenném ezen belül külön helyiségbe, ahova a nők nem mehetnek. A klotyók eleve egyszemélyesek, elvileg zártak, csak azok zárhatóságát kell rendszeresen ellenőrizni.


A mosdó része meg lehet ugyanolyan max. együtt mosnak kezet, netán a férfiak kerülgetik bizonyos helyeken jellemző sminket igazító nőket.

okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én agggódnék miatta, akinek egy órán át kényelmes szarni, az általában otthon oldja meg, akinek nem az, az ha hosszabb idő alatt is, de végez ennyi idő alatt. Biztosan ráírnék, hogy minden oké-e, jól érzi-e magát.
okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van nála teló, tuti. Rákérdeznék, hogy minden rendben van-e, ha igen, elmehetek-e. Ha igen, megyek.
okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pont valami hasonló szituban vesztem össze egy nőbarátommal, legalábbis ez volt az utolsó csepp a pohárban.


Egyfelől mindig volt az a mániája, hogy nevelgetni, irányítani akart, amit elég nehezen toleráltam, aztán előttem visszakapta ezt a főnökétől, és akkor tiszta pipa volt rá, még órákon át morgott nekem miatta.

De nem is ez volt a poén, hanem az, hogy valahol voltunk, és a portánál a portás füle hallatára kérdezte tőlem, hogy kell-e pisilnem. Ezen már eldurrant az agyam, mert van annyi eszem, hogyha pisilnem kell, akkor elmenjek pisilni, de még ezt képes voltam lenyelni - hozzáteszem, itt egy percet se kellett várni a vécére, és kulturált is volt. Aztán mentünk, és rá vagy 300 méterre találta ki, hogy neki pisilnie kell. Mondom erre, hogy ok. elkísértem, de annál a vécénél iszonyat hatalmas sor volt, aztán bement a de még ott se került sorra, de nálam hagyta a táskáját, és itt durrant el teljesen az agyam, hogy fél órát kellett rá várnom, és tőlem kérdezi, hogy kell-e vécére mennem, de neki nincs annyi esze, hogy elmenjen, és így megszívat, hogy még azt se hagyja, hogy én lelépjek, és ne várjam meg, mert nálam hagyta a táskáját. :D

Kicsit sok volt ez egyszerre, de amúgy is. :)

okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!