Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy mindenki...

Miért van az hogy mindenki mindig velem akar beszélni, mellém akar leülni vagy csak engem szeretne nézni?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy barátságos a kisugárzásom de én nem érek vele semmit mert ez miatt sajnos mindig én vagyok akit meg kérnek mindenre és ha nemet mondok én vagyok a rossz.

Már sokszor alapból mosolygok pedig már elegem van mindenből.

Mit érek vele ha barátságos a kisugárzásom ha semmi hasznom nincs belőle.


ma 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozitív, téged jobban fognak kedvelni egy közösségben, vagy több ember fog kedvelni, ha jó a kisugárzásod akár jobb pozíciókba is kerülhetsz munkahelyen, állásinterjúnál meg aztán mindent visz az ilyen kisugárzás. Több kapcsolatod lehet, (nem párkapcsolat) így aztán több embert fogsz ismerni. Jó persze idegesítő lehet, hogy mindenki megtalál mindennel, de van ennek jó oldala is. Fel a fejjel. :)
ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!