Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemet szoktatok mondani...

Nemet szoktatok mondani valakiknek azon az áron is akár, hogy nem fog kedvelni?

Figyelt kérdés
ma 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Megtisztelem az embereket azzal, hogy őszinte vagyok. Nem hiányzik, hogy azért kedveljenek, mert hazudtam.
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem fétisem a károkozás, sértegetés, alázás, stb. inkább finomam, tapinatos módon közlök ilyesmit valakivel.

Akik evvel nem törődnek, őket utálni is fogják.

Biztos jó sport ez, nem próbáltam még.

ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

IGEN! :)


és nem csak a másikat, de magamat is megtisztelem az őszinteséggel....


Hlye lennék olyasmibe belemenni, amit nem akarok, hogy aztán én szívjak.

ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha valaki ezért nem kedvel valakit, ott nem azzal a féllel van baj, aki nemet mondott, hanem azzal, aki nem bírja elviselni az elutasításból adódó frusztrációt, és összetörik miatta.
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most már igen. Régebben nem így volt. Persze az ismerősök is cserélődtek, ez ezzel jár.
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan ELVÁROM, hogy az igazat mondják nekem. Ha az egy nem, akkor azt. Nem a "nem" miatt fogok kiakadni, hanem attól ha rájövök, hogy hazudott, hitegetett, mellébeszélt, tehát nem egyenes ember.
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ez így elég kevés infó...


Amikor a terhes munkatársam megkért, hogy túlórázzak helyette, akkor megtettem, pedig úgy voltam vele, hogy az ő problémája és neki kellene megoldani, mégis bunkónak éreztem volna, ha visszautasítom. Egy férfinak viszont nem mondanék igent egy randira csak azért, hogy ne bántsam meg.


Tehát sokféle szitu létezik, mindegyikben más döntést hozok.

ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Tisztelem magam annyira, hogy ha valamivel saját magamnak tennék keresztbe, arra nemet mondok. Nyilván én is szeretném, hogy kedveljenek és meg szoktam tenni szívességeket, de olyat nem amiből bajom származhat.
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Régen nagyon zavart, de már megszoktam, hogy megharagszanak.
ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!