Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar minden fiú alfa...

Miért akar minden fiú alfa hím lenni, amikor nem is tudják mit takar a jelző?

Figyelt kérdés
Azt hiszik hogy az alfa hím dolgot ellehet sajátítani. Én pasi létemre alfa hím vagyok, de ez kisugárzás, megjelenés kérdése. Keresik a társaságom folyton, akaratlanul is a középpontba kerülök. Ez nem dicsekvés, csak látom hogy sok pasi alfa akar lenni. Miért? Az alfa nem azt jelenti hogy megfektetünk bárkit, sem hogy megverjük a gyengéket. Csupán akaratlanúl is mindig a középpontba kerül az alfa hím, de nem agresszióval.

ma 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem ezt jelenti
ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor fejtsd ki okoska.
ma 10:39
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Az alfa hím nem azt jelenti amit itt leírtál. A szó szoros értelmében ez egy férfi aki mindenkit ledominál, és uralkodik adott ember csoportok között. A nőknek, és a kisebbeknek mélységesen fel kell rá tekinteni, és a közelében kuss van. Az alfa hím ezt jelenti, akár tetszik akár nem. És a tiktokon meg instán azért akar minden 11 éves kisfiú alfahím lenni mert még nincs saját értékrendjük, és a 2okos, az Andrew Tate, a Ecom testvérek stb... ezt böfögik a képükbe. Ezek jobb esetben felnőnek, és normálisak lesznek. Rosszabb esetben nem
ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, már most buktad, mert egy alfahím nem vergődik itt szombat délelőtt, hogy ő egy alfahím.
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Az alfahím megjelenik és körülötte a többi csak mellékszereplő.
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
3. Vagyok. Miért kellett lepontozni? Leírta a pontos megfogalmazását hogy bizonyos influenszerek mit közvetítenek.
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Lányok. Számotokra mit jelent az alfa hím?

Szombat délelőt itt vagyok. Nem értem ezzel mi a baj. Hol kellene lennem? Csavarogni az esőben? :D

ma 11:03
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Lány vagyok és nekem az az alfa hím aki nem hivatkozik magára alfahímként. és nem is akar az lenni. Hanem akinek megérzem az engergiájából hogy ő tiszteletre méltó. erős, férfias férfi. A beszédéből, a stílusából a fizikumából. És ne kelljen instán bizonyítgatnia hogy ő tényleg alfa, mert a tényleg az akkor azt mindenki egyből leveszi
ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá mit jelent okoska
ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Engem taszítanak az ilyenek. Gondolom a qrvák versenyeznek érnek
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!