Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar minden fiú alfa...

Miért akar minden fiú alfa hím lenni, amikor nem is tudják mit takar a jelző?

Figyelt kérdés
Azt hiszik hogy az alfa hím dolgot ellehet sajátítani. Én pasi létemre alfa hím vagyok, de ez kisugárzás, megjelenés kérdése. Keresik a társaságom folyton, akaratlanul is a középpontba kerülök. Ez nem dicsekvés, csak látom hogy sok pasi alfa akar lenni. Miért? Az alfa nem azt jelenti hogy megfektetünk bárkit, sem hogy megverjük a gyengéket. Csupán akaratlanúl is mindig a középpontba kerül az alfa hím, de nem agresszióval.

ma 10:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem. Egy normális alfa nem foglalkozik kurvákkal. A kihívást szeretik, amikor kűzdeni kell egy csajért, nem a nyomulós ribiket.
ma 11:19
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
De nem ez az alfa jelentése! Az alfa vezető egyéniséget jelent, keress már rá. Állatoknál is az alfa a vezető, domináns egyed és az embernél is
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagyon röviden azért, mert ha egy ilyennel találkoznak, akkor olyat tapasztalnak ami velük kapcsolatban nem történik meg (főleg ha olyan dolgokról van szó amire még vágynak is). Szóval részben a versenyszellem, részben lehet egy kis irigység de részben egy önigazolást is takarhat a dolog.
ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

"Én pasi létemre alfa hím vagyok, de ez kisugárzás, megjelenés kérdése. "


tessék mondani, alfahím bácsi, hogy le tetszik nyelni, vagy ki tetszik köpni?

ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ez így lenne.
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!