Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ezeket a minden lakásba...

Ezeket a minden lakásba bedobált vásárlási szándékot jelző kis papírokat kik és milyen szándékból készítik?

Figyelt kérdés
Ez valami ingatlanos trükk? Kézzel irtnak (tűnő) kis, A6os lapok.
2022. jún. 12. 10:47
 1/8 anonim válasza:
12%
Szetinted mi tudjuk miről beszélsz?
2022. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
C# típusú emberek, akik idős, egyedülálló (lehetőleg gyermektelen) embereket akarnak rávenni, hogy bőven piaci ár alatt adják el nekik a lakásukat úgy, hogy az eladónak megmarad a haszonélvezeti joga. Sokszor egybekötik eltartási szerződéssel is.
2022. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Lehetnek magánszemélyek is, de láttam már ingatlanost is, aki nyomtatott szórólapot dobott be, hogy ezen a környéken keresnek lakást/házat. A környékünkön tényleg nagy az érdeklődés a használt ingatlanok után, viszont eladó ház hirdetések alig vannak. Ezért gondolták, hogy ilyen módon próbálnak keresni ingatlant.
2022. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es: szerintem (viszonylag) értelmesen tettem fel a kérdést, ha nem érted, akkor valószínűleg azért, mert nem találkoztál a jelenséggel. De ilyenkor nem kötelező válaszolni.

2-es: köszi, hasonlóra gondoltam én is.

2022. jún. 12. 11:01
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
2 Nálunk szó sincs ilyesmiről, de elképzelhető hogy van olyan szándék is.
2022. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk mindenki ingatlanos, vagy áron alul vásárolni akaró befektető.

Már fejből tudjuk a számukat, kié, melyik irodából.:)

2022. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Mar Magyarorszagon is megy ez?

Itt kint felhivnak telefonon hogy megvennek a hazam, kuldenek levelet is hogy meg akarjak venni. En meg nem is kapok olyan sokat mert vannak akiket gyakrabban zaklatnak ilyenekkel.

A lenyeg hogy ingatlanosok keresnek ingatlant megvetelre mert erdeklodo van aki venne de nincs eleg elado haz, ezert beprobalkoznak hatha valaki rabolint arra hogy eladja. Vannak akik konkret ajanlattal keresnek fel hogy X osszeget fizetnek.

2022. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingatlanosok. Hiába írják rá, hogy "saját részre" meg "magánszemély". Néha rá szoktam keresni egy-egy ilyen cetlizős telefonszámra, ami rajta szerepel és eddig mind ingatlanos volt. Azt nem értem, hogy ha valaki hazugsággal indít, miért hiszi, hogy más rá akarná bízni a legnagyobb vagyontárgyát... No comment.
2022. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!