Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok szoktatok vad idegen...

Lányok szoktatok vad idegen embereknek jóétvágyat ķívánni aki a közeletekben van?

Figyelt kérdés
Ha épp eszik pl leül mellétek a padon vagy hasonló.
ma 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem, a barátaimnak sem mondom, teljesen ismeretlennek meg pláne nem
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer fordult elő, akkor egy padon ültem és egy aranyos néni ült le mellém. Egy ideig csak üldögéltünk, aztán elkezdett enni egy szendvicset. Jó étvágyat kívántam, megköszönte és utána elkezdtünk beszélgetni, hogy mi újság, mit csinálok stb.😅 Ez nyáron volt mondjuk egy balatoni településen.
ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, hogy a vonaton leültem valaki mellé, aki pont evett és neki mondtam, de egyébként nem jellemző.
ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktam azzal foglalkozni, hogy mások mit csinálnak körülöttem.
ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán.
ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem már kívántak így, és nagyon jóleső érzés volt hallani.
ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eléggé érdekes lenne ha mondjuk pizzásnál vagy gyrosnal meciben menzán menüsnél éttetemben vagy barhol neki allnék idegeneket zaklatni jóétvágyat megszolitásokkal.


En pl tomgkozlekedesen is meghagyok mindenkit a saját maga kis intimszférájában es nem zargatom.

ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, amióta egy külföldi úriember a vonaton úgy reagálta le a "jó étvágyat"-ot, hogy "Fuck yourself".
ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!