Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bajban közeli személy nem...

Bajban közeli személy nem segít egy vad idegen làtatlanból megteszi? Túl lehet lépni tartósan egy ilyen csalódàson? Éltetek àt hasonlót?

Figyelt kérdés
Egy àtutalàsról volt szó külföldi bank szàmlàról amit természetesen előzőleg àtutaltam volna a testvéremnek.Mivel külföldön jogi személynek utaltam volna a bank olyan papírokat kért amit az intézmény nem tudott vagyis inkàbb nem akart kiadni.Az egyik felelős az intézményből próbàlt segíteni de mivel ő ott nem a pénzügyi osztàlyon dolgozik nem tudott,ő sem tudott hatni ràjuk.Végül egyik baràtnőmnek az ismerőse tette meg ezt ismeretlenül úgy hogy eljuttattam kész pénzben és plusz pénzt el se akart fogadni.Neki van külföldi szàmlàja mivel ott dolgozik és a közeli hatàr miatt tud ingàzni a munkahelyére
aug. 25. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vélhetően az utalással kapcsolatban voltak bizalmatlanok (nem akarja kiadni az ő bankszámla adatait akkor sem, ha a te pénzeddel játszik), és nem veled. Csak te magadra vetted.
aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A testveremrol volt szo.Nem lett volna kàra belőle
aug. 25. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én hogy lépjek túl azon hogy vad idegen embereknek segítettem, utána meg levegőnek voltam nézve, el voltam felejtve!
aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan mikor ennem nem volt mit es se tesom anya nem segitett(elelmiyzerbolt se senki), hanem az ország másik végébol csak egy nő.

Nekem is nagyon durva dolgok maradtak meg. Es nem is egy ilyen van.

aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel a leírásod alapján valami nagyon nem tiszta az egész dologgal, én megértem a testvéredet. Utaltam már külföldi jogi személynek (cég), de semmi extra papírt nem kért egyik bank sem - főleg olyat nem, amit csak és kizárólag a cég pénzügyi osztálya tudott volna kiadni. (Amúgy ha ez szerinted így megy, akkor mi van a kis cégekkel, akiknek nincs is pénzügyi osztálya? Nem fogadhatnak utalást másik országból?) Ha nekem jöttél volna ezzel, én is nemet mondtam volna.
aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a hármas válasz lepontozói magukra ismertek.
aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5.tiszta monsen a dologgal,ez egy egyetem
aug. 25. 16:29
 8/8 A kérdező kommentje:
* minden
aug. 25. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!