Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy számodra fontos személy...

Ha egy számodra fontos személy a kórházban tartózkodik műtét után nem túl jó állapotban, betartod a látogatási időt vagy engedélyt kérsz és ott vagy nagyon sokat?

Figyelt kérdés

jún. 28. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Betartom a látogatási időt. Neki is pihennie kell, és ha van szobatars, annak is.
jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
0tt vagyok, amennyit engedik.
jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a látogatási idő betartása nem kívánságműsor.
jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehet külön engedélyt kérni pl. ha haldoklik egy hozzátartozó. Én kérnék ebben az esetben.
jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
4-es jól írja, ha haldoklik a beteg, akkor adnak engedélyt rá és akkor élnék is a lehetőséggel. Más esetben mennék haza a látogatási idő végén.
jún. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztm műtét után...legalábbis én (szobatársaim is így gondolták) nem akarja sok ember, hogy folyamatos benn legyenek nála. Pihenni is kell, én így is többet mentem mint feküdtem 😄, pedig nagyműtétem volt. Volt olyan, aki nem tudott látogatás alatt jönni, így kimentem a folyosóra...ott senkit nem zavart.

Ha halldoklik, ahogy írjak akkor persze hogy többet lennék benn, de nálunk nem is kell akkor külön engedély.

jún. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha a benn fekvőnek ápolásra van szüksége, akkor szerintem igenis célszerű engedélyt kérni, pl. az ebéd körüli teendők ellátásához. Én pl. mindig bementem beteg rokonnak segíteni megebédelni (és láttam, hogy maradnak éhen azok a szobatársak, akik magukra voltak utalva) Ez ne azt jelenti, hogy 0-24 órában zavarja az ember a beteget és a szobatársakat.
jún. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!