Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságokkal bírt...

Milyen tulajdonságokkal bírt egy számodra primitívnek tartott lány?

Figyelt kérdés

máj. 30. 18:05
 1/8 UlfOrmson ***** válasza:
91%

tanulatlan

minden második szava a hímivarsejt vulgáris megnevezése

igénytelen

máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nagyszájú

Hangos

Minden lében kanál

Nincs önálló véleménye

Nem tud meglenni társaság nélkül

Mindenkinél próbálkozik

máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

amiket az első 2 válaszoló írt +


dohányzik, piál, mindene mű, elvárja a luxust, de közben nem ért semmihez

máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Például nem tudja az anyanyelvét helyesen használni. Nem azért, mert elírt egy ly-t, hanem mert a nyelvi zagyvaság gondolati zagyvaságot is jelent. Ezen az olvasottság segít, de mivel erről itt nem beszélhetünk, joggal mondhatjuk, hogy primitív. "Milyen tulajdonságokkal bírt egy szerinted/számodra primitív lány, vagy: egy általad primitívnek tartott lány."

Természetesen egy primitív ember is lehet jólelkű, szeretetre méltó egyén, ahogy egy művelt, kifinomult ízlésű ember is aljas, szemét.

máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Tetszik neki a birkaséró és a térdig húzott fehér zokni, lógó pólóval és szakadt halászgatyóval. És ő meg képes kisestélyit felvenni egy ilyet hordó igénytelen mellé.
máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Iszonyatos proli megjelenés és viselkedés, külsőre gusztustalan mennyiségű alapozó a ragyás fejére, rúzs, bohóchatású pirosító, nyugati aluljárós km-es műszempilla, hidrogénszőke haj, 5 centis hegyes műkarmok. Ez még egy dolog, de ha kinyitotta a száját, csak a farokról tudott beszélni, random pasikra ránézve kezdte el elemezni, mekkora méretük lehet, a “gci” olyan kötőszó volt nála, mint másnál az és.
máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
#2. Pontosan leírta, amit szerettem volna. N
máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Bármi komolyabb dologról akartam beszélni vele, az volt a válasza, hogy vagy nem érdekli, vagy nincs véleménye, vagy nem hallott róla. És nyilván nem atomfizikáról akartam beszélgetni, hanem mindennapi dolgokról, problémákról, amik vagy itthon vagy a világban történtek. Meg észrevettem, hogy sokszor úgy akart műveltnek tűnni, hogy idegen szavakat használt, viszont nem odaillő kontextusban. Egy idő után irritálni kezdett és nem is jutottunk tovább az ismerkedés szintjén.
máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!