Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra milyen tulajdonságokk...

Summer2 kérdése:

Számodra milyen tulajdonságokkal rendelkezne álmaid nője/ férfia?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 7. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már az hatalams szó lenne, ha önmagamért szeretne.
2023. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Én például kb mindennap látom a számomra tökéletest. Csak kb 30 millió kéne lehet hozzá…nem azért mert gold digger, hanem nekem lenne úgy jobb.


-szőke

-közvetlen, kedves

-nagyon jól főz (Szakács)

-dolgos

-érzem hogy jó szíve van

-néha beszélgetek vele

-szereti a kutyámat

-jól néz ki


És még sorolhatnám…és nem egy pia után vagy egy joint esetleg szotyi után b..a meg minden utolsó cigány is már bocsánat…szóval nem party p..ca….majd talán egyszer.

2023. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jóinduatú, barnahajú, nyitott az újdonságokra, de nem eszi meg a fene, ha szombat este otthon vagyunk inkább, formás a feneke, szeret csinosan öltözködni, magabiztos az ágyban.
2023. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy fontos tulajdonsága van, amiből nem engedek: legyek neki elég. Ne csak időtöltés legyek neki két kapcsolat között vagy ugródeszka egy önbizalomhiányos állapot után.

Ezen kívül szinte bármilyen lehet, sok mindent meg tudok szokni.

2023. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeret engem azért aki vagyok, és őszintén meg tudom osztani vele minden gondolatomat.
2023. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem néz levegőnek.
2023. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, attól tartok nincs ilyen ember.
2023. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Érdekli a világ eseményei, szereti az életet, művelt, domináns, de elfogadó is egyben, szép lábfeje van.
2023. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Álmaim nője és férfia mihez?
2023. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van pár, konkrét tulajdonság, aminek örülnék, ha meglennének benne, de egyik sem ér semmit, ha közben nem szeret viszont, ha nem fogad el olyannak, amilyen vagyok, ha nem vagyok neki elég, ha nem értékel. Márpedig ezek tényleg olyan dolgok részemről is, amikből nem szeretnék, és nem is fogok engedni.
2023. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!