Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A boltban rápillantasz mások...

A boltban rápillantasz mások bevásárolt cuccaira vagy elolvasod a kosárban maradt idegen blokkokat?

Figyelt kérdés
Nem tolakodóan, csak úgy érdeklődve én igen, néha olyan árukat fedezek fel másoknál amit nem is láttam még a polcokon. Vagy olyan személy vesz mindenféle dolgokat ami a történet továbbgondolására sarkall.
jún. 5. 12:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem szoktam, legfeljebb ha valakinek nagyon meg van tömve a kocsija, odanézek, hogy mit vett ilyen sokat. :D De amúgy egyáltalán nem érdekel, mit vásárolnak mások.
jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Mindkettő igaz nálam. A blokkokat néha szórakozásból át szoktam olvasni (hátha megakad a szemem valamin, ami nekem is kellene, de épp nem volt a fejemben), valamint a többi vásárló kocsijába is bele-belepillantok, persze csak úgy, hogy a gazdája ne vegye észre.
jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán.

Nem érdekelnek mások bevásárási szokásaik :)

jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem
jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha lassú a pénztáros, akkor van, hogy elidőzök az előttem vagy mögöttem lévő dolgain a futószalagon. Néha elképedek azon, hogy milyen drága dolgokat megvesznek emberek vagy azon, hogy olyan helyen veszik meg, ahol köztudottan dupla annyiba kerül, mint máshol. De ezen hamar túlteszem magam, hiszen nem az én pénzem, csak átfut az agyamon, hogy más nem nézi meg annyira az árakat, mint én.

Volt egy ismerősöm, aki azt mondta, hogy leszarja mennyibe kerül, ha kell, akkor ott és akkor megveszi 😃

jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
En a penztarszalagon szoktam nezni. Elborzaszto, milyen egeszsegtelen cuccokat vasarolnak halomra az emberek.
jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szoktam foglalkozni vele. Max, ha meglátok valamit más kosarában egy odapillantásban akkor eszembe jut, hogy óóóóó ezt veszek én is.
jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Metionin ***** válasza:
100%
Direkt nem, csak max amikor bambulok sorban állás közben, akkor nézem a szalagot. De általában nem fogja fel az agyam, hogy mik azok, csak üresben áll.
jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Blokkot nem.

Bevásárló kocsit, szalagot időnként, de azt sem azért, mert érdekel, csak úgy bambulok várakozás közben, mert mást nem tudok csinálni.

jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
Egyiket sem csinálom, a csajokat szoktam diszkréten nézegetni.
jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!