Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A boltban rápillantasz mások...

A boltban rápillantasz mások bevásárolt cuccaira vagy elolvasod a kosárban maradt idegen blokkokat?

Figyelt kérdés
Nem tolakodóan, csak úgy érdeklődve én igen, néha olyan árukat fedezek fel másoknál amit nem is láttam még a polcokon. Vagy olyan személy vesz mindenféle dolgokat ami a történet továbbgondolására sarkall.
jún. 5. 12:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Amikor már felszokta rakni a szalagra akkor nyilván ránéz az ember, ezt nem lehet elkerülni.
jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%

Milyen személyre gondolsz, kérdező? Kiskorú vesz alkoholt? Nem hinném, hogy kiszolgálják.


Nekem még életemben nem jutott eszembe, hogy más kosarában lévő termékeket bámuljak.

jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%
A termékeket nem igazán. De tök izgalmas, hogy egy csomó idegen emberrel vagy egy légtérben. Inkább azt nézem, hogy kinek milyen a testalkata, milyen magas, mennyire igényes stb.
jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor, ha csekkolom hogy tutira a saját kocsimba pakolok-e :D volt már hogy másét toltam volna el 😅
jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Van aki a másét tolja. :D
jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%
Bevásárlás közben nem, sorban állásnál elő tud fordulni, de akkor sem olyan szándékkal, hogy akkor kielemzem, kinél mi van. Rápillantok, bár nem mindig vagyok ott fejben teljesen, mert vagy már a következő teendőn gondolkodom, vagy valami máson agyalok.
jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak futólag pillanatok rá esetleg, vagy mikor az előttem vagy mögöttem álló a szalagra rakja a megvásárolt termékeket, de amúgy nem, mert nem érdekel. Sem a blokk, amit találok a kosárban.
jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Ha vásárlás után megkérdeznék tőlem, soroljam fel miket vett az előttem lévő, tippelni sem tudnék.


Az viszont érdekes, hogy az előző oldalon le van pontozva az, aki szerint sok szart vesznek az emberek (pedig igaza van), de a dagadtak is "le vannak pontozva" az életben.

jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Max annyit nézek meg hogy az én blokkom e. Efyszer vásárlás után felkaptam a blokkot, hogy elrakjam és rámszolt az eladónő, hogy tegyem vissza, mert az nem az én blokkom, hanem az előttem levőé, aki ottfelejtette.
jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%
A blokkot soha nem olvasom, az van a fejemben, hogy valaki otthagyta a szemetét, úgyhogy azonnal összegyűröm és kidobom a kukába, hogy "szép tiszta, szeméttől mentes, üres" legyen a kosaram/bevásárlókocsim, minél előbb megszabaduljak mások szemetétől. Más kosarába soha nem szoktam belenézni. Ha ránézek, nekem egyszerűen fel se fogja az agyam, hogy mit lát, csak egy halom cuccot látok összedobálva, egymásra hajigálva, tiszta káosz nekem más kosarában látni a dolgokat. Egyszerűen nem fogja fel az agyam, hogy mit látok másnál. Valószínűleg azért, mert annyira a saját bevásárlásomra koncentrálok, hogy nekem mi kell még a listámról, azt merre találom, stb. A pénztárszalagon sem nézem soha, hogy ki mit vett előttem. Ugyanaz a szitu, mint a bevásárlókocsiknál. Nem fogja fel az agyam, hogy ki mit vesz és mit pakol a szalagra. Nagyon el tudok veszni a 'saját bevásárlásomban'. Teljesen megszűnik körülöttem a világ. Viszont az embereket megjegyzem a boltban. Eladókat, vásárlókat, mindenkit. Az összeset. Haj, arc, testalkat, öltözet stb. Ez megmarad. De hogy ki mit vett, mi van a kosarában vagy mi van a blokkon?! Pffff, abból semmi nem jut el az agyamig. (F)
jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!