Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek miért fűtenek...

Azok az emberek miért fűtenek télen, akik a mínuszoknak örülnek és a hideg időjárásnak? Miért nem bírják fűtetlen házban mint más, akinek nyáron 40 fokban nincs klímája és bírja, szereti a meleget?

Figyelt kérdés

Én nyáron imádom a forró időt, olyankor semmi bajom, tele vagyok energiával és véletlen sem a klímás szobából böfögöm be, hogy de jó idő van.


Ellenben sok olyan ember lehet, ismerek is, aki nagyon várja a hideget, a mínuszokat, de bent 23-24 fokot csinál, mert otthon az alatt már fázik. Minek fűt az olyan ember, aki a hideg időnek örül? Én a forróságnak örülök, de sosem kapcsolok be klímát és nekem nincs is klímám.


Engem lever, kimerülté tesz ez az idő és a korai sötétség. 3 hét és 1 órával visszaállítjuk az órát, még korábban lesz sötét. Utálatos egy évszak, állandóan taknyosak az emberek, köhögnek, fosnak-hánynak, mégis ezt várják mikor meleg van.


Ismerősöm élvezi mikor megjön az első fagy és hideg, mégis 24 fok van nála a házban ha átmegyek hozzá, mert ő csak az érzését szereti a hidegnek így a meleg házból. Közben ha kánikula van, már 30 foknál 22 fokra hűti a klímával a házát és ott nem egyszer hűltem meg nyáron a hőségből betérve hozzá, aztán pocsékul is éreztem magam-



tegnap 20:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%
18~ Like, itt csak nyavalygás megy mindenért és sokszor légből kapottan.
tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, ilyen logikai érzékkel ne nagyon reklámozd magad... Ha felnőttként ennyit fogsz fel abból, mikor az emberek a hideg időt kedvelik, akkor neked nagy bajok vannak a toronyban. Nem is hiszem, hogy felfognád, ha elkezdeném magyarázni mi miért van. Szomorú.
tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22: bocsi, de szerintem nálad ma elgurult amit szedsz.
tegnap 21:40
 24/27 anonim ***** válasza:
67%

"Szeretem a nyarat, utálom a légkondit, a lakásomban anélkül sincs 28 foknál több, toronyventillátor által és párologtató által alszok jól."


Ha szereted a nyarat, akkor a 40 fokot kell szeretned, nem a ventilátoros 28 fokot.

tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

24


Ha szereted a telet, akkor a -20 fokot kell szeretned és nem a fűtött 24 fokos szobádat. :)

tegnap 21:48
 26/27 anonim ***** válasza:

Neeem. 40 fok van konkrétan nyáron. Télen itt Pesten nincs mínusz 20.


A valóságról írjunk. Ne 1923-as adatokat, meg olyan fokokat, amik nincsenek. Nyáron Magyarországon simán van plusz 40 fok. Télen szerintem 0 fok köré is alig esik. Az meg lófsz.

tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Szolovjov ***** válasza:
Bartos pl sosem fűti a házat.
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!