Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek miért fűtenek...

Azok az emberek miért fűtenek télen, akik a mínuszoknak örülnek és a hideg időjárásnak? Miért nem bírják fűtetlen házban mint más, akinek nyáron 40 fokban nincs klímája és bírja, szereti a meleget?

Figyelt kérdés

Én nyáron imádom a forró időt, olyankor semmi bajom, tele vagyok energiával és véletlen sem a klímás szobából böfögöm be, hogy de jó idő van.


Ellenben sok olyan ember lehet, ismerek is, aki nagyon várja a hideget, a mínuszokat, de bent 23-24 fokot csinál, mert otthon az alatt már fázik. Minek fűt az olyan ember, aki a hideg időnek örül? Én a forróságnak örülök, de sosem kapcsolok be klímát és nekem nincs is klímám.


Engem lever, kimerülté tesz ez az idő és a korai sötétség. 3 hét és 1 órával visszaállítjuk az órát, még korábban lesz sötét. Utálatos egy évszak, állandóan taknyosak az emberek, köhögnek, fosnak-hánynak, mégis ezt várják mikor meleg van.


Ismerősöm élvezi mikor megjön az első fagy és hideg, mégis 24 fok van nála a házban ha átmegyek hozzá, mert ő csak az érzését szereti a hidegnek így a meleg házból. Közben ha kánikula van, már 30 foknál 22 fokra hűti a klímával a házát és ott nem egyszer hűltem meg nyáron a hőségből betérve hozzá, aztán pocsékul is éreztem magam-



ma 20:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%

Mert alvás közben megfagynának a fűtetlen házban. Meg zuhanyozni sem túl kellemes néhány fokban. Nem szárad meg a ruha, minden megdohosodik.

Meg különben is: sokan csak mondogatják, hogy szeretik a hideget, aztán mégsem.

ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
legtöbb ember a 20-25 fok közti időt szereti. A meleggel az a baj, hogy klima nélkül nem megy 20 fok alá este sem a hőmérséklet , így a napi hőérzeted viszont túl sok mert napközben meg van 35-40
ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem ha beütne egy jégkorszak, rögtön menne a sírás a nyárért ha nem lenne igazán nyár. Emlékszem voltak régen olyan nyarak mikor a kánikula 3 nap volt és sokszor 1-2 hétig is hűvös volt és sok eső mintha ősz lett volna. Akkoriban az volt a baj, hogy nincs sosem elég meleg.
ma 20:14
 4/27 A kérdező kommentje:

#2


Ma pont az a 20-25 közötti volt, de nekem ezzel a bolond széllel ez hűvös volt. A napon jó lett volna, de a szél ezt elszúrta. Nálam a 25-30 a minimum ami kell, de a 30-35 a legjobb.

ma 20:15
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

Baszki, jégkorszak? 😆


Aki meg szereti a meleget, az nem akarna a Nap felszínén élni.

ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%

A hideget én is szeretem nézni benntről a melegből, az ablakból egy jó habos eszpresszóval es egy sor csokival….

Milyen jó nézni így a hóhullást is, ahogy az emberek jönnek mennek, es te bennt a melegben!

ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#6

Gyerekkoromban imádtam, most viszont felnőtt emberként a hó a halálom főleg ha közlekedni is kell és elakadást okoz vagy sok balesetet. 2013. március 15. üljön át másik autóba by Pintér sms. :D Soha többet telet.

ma 20:18
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha veszel egy jó vízálló (goretex) téli csizmát ami szellőzik is es meleget tart, bélelt, meg hasonló dzsekit, téli kabátot, nadragot, ami nem ázik át, de nem fülledsz bele es meleg is, a tél nagyon élvezetes lehet!
ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy nem ismerek olyan embert, aki azt mondja szereti a meleget, és nem használ légkondit.
ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Engem most már ismersz akkor, egyrészt utálom ahogy fújja a hideget, másrészt én károsnak is tartom. Olyat tényleg nem ismerek én se aki a hideget szereti és nem is fűt otthon :D
ma 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!