Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek miért fűtenek...

Azok az emberek miért fűtenek télen, akik a mínuszoknak örülnek és a hideg időjárásnak? Miért nem bírják fűtetlen házban mint más, akinek nyáron 40 fokban nincs klímája és bírja, szereti a meleget?

Figyelt kérdés

Én nyáron imádom a forró időt, olyankor semmi bajom, tele vagyok energiával és véletlen sem a klímás szobából böfögöm be, hogy de jó idő van.


Ellenben sok olyan ember lehet, ismerek is, aki nagyon várja a hideget, a mínuszokat, de bent 23-24 fokot csinál, mert otthon az alatt már fázik. Minek fűt az olyan ember, aki a hideg időnek örül? Én a forróságnak örülök, de sosem kapcsolok be klímát és nekem nincs is klímám.


Engem lever, kimerülté tesz ez az idő és a korai sötétség. 3 hét és 1 órával visszaállítjuk az órát, még korábban lesz sötét. Utálatos egy évszak, állandóan taknyosak az emberek, köhögnek, fosnak-hánynak, mégis ezt várják mikor meleg van.


Ismerősöm élvezi mikor megjön az első fagy és hideg, mégis 24 fok van nála a házban ha átmegyek hozzá, mert ő csak az érzését szereti a hidegnek így a meleg házból. Közben ha kánikula van, már 30 foknál 22 fokra hűti a klímával a házát és ott nem egyszer hűltem meg nyáron a hőségből betérve hozzá, aztán pocsékul is éreztem magam-



tegnap 20:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
#4 hűvös? Akkor én itt Svédországban, 11 fokban, szakadó esőben és orkáni szélben mit mondjak 😂😂
tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
65%
Hiába hisztizel kérdező, hálistennek vége a nyárnak. Alig várom hogy fagyjon.
tegnap 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
12 a fűtést hagyd off üzemmódban úgy legénykedj. :)
tegnap 20:37
 14/27 A kérdező kommentje:

11


Az is sokkolt, hogy Svédországban vagy, ott amilyen szar éghajlat van, élhetetlen szinte. Sajnálom is azokat, akik ott élnek. Én délre mennék, olasz, görög, spanyol esetleg török régiókba.

tegnap 20:43
 15/27 A kérdező kommentje:
Az itthoni is hasonlóan szar volt régen, de mióta elkezdődött ez az elmediterránosodás, végre élhetőbb éghajlatunk lett.
tegnap 20:44
 16/27 anonim ***** válasza:
73%
Én is Svedországban!
tegnap 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
64%
#14 Det finns inget dåligt väder, bara dåliga kläder ;)
tegnap 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
38%

Az emberek java része nyáron hisztizik a meleg miatt, télen sír a hideg miatt, ősz túl nedves, állandóan esik, tavaszra is képesek kitalálni valamit, majd mindjárt jön valaki, aki megmondja, hogy az miért rossz. Ez ilyen, kérdező.


Üdv, egy nyár kedvelő! 👋

tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
73%
17 es, ja, det stämmer bra det!
tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
57%

9~

+1: Szeretem a nyarat, utálom a légkondit, a lakásomban anélkül sincs 28 foknál több, toronyventillátor által és párologtató által alszok jól.

tegnap 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!