Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Köhögéssel is kommunikálunk...

Köhögéssel is kommunikálunk mint morgással az állatok?

Figyelt kérdés
Már egy ideje felfigyeltem rá, hogy egyes emberek indokolatlan és valószínűleg tudattalan köhögéssel és torokköszörüléssel reagálnak arra ha egy teljesen idegen, számukra valamilyen okból "ellenséges" személlyel találkoznak vagy csak ránéznek.

ma 15:53
 1/5 Thunderfairy ***** válasza:
45%
Nem. Az állatok igy komonikálnak.
ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te valami alternatív dimenzióban élhetsz.
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2: Csak figyeld meg a körülötted lévőket egy pár napig vagy hétig és te is meg fogod látni.
ma 16:31
 4/5 veszettkecske ***** válasza:
Így is lehet meg nem is. A levegő is szennyezett, ha pedig valaki egy adott helyzetben úgy érzi, hogy lehet meg is kell szólalnia esetleg, akkor ösztönösen köszörüli a torkát. De a krákogás empatikusan ragályos mint a nevetés, ásítás stb.
ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen.


Amikor napkoziben suliban elültettek minjet egymastol olyankor elkezdtunk köhecselni bnom, aztán en meg vissza.


Aztan felnove amikor az erkelyen voltam a pasimmal az alattunk levo csaj köhögött erre a barátom meg vissza neki..

Azutan a csaj minden nap ugy jött ki az erkelyre hogy köhög. Meg ha en köhögtem (a baratom nem volt nalam)visszaköhögött nekem mert azt hitte a pasim van kint.

ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!