Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Álatlában normálisan kommuniká...

Álatlában normálisan kommunikálsz másokkal, vagy azt viszonozod, amit tőlük kapsz?

Figyelt kérdés
Tehát mindenkivel igyekszel egyforma hangnemet megütni, vagy ha veled szemben kedvesek, vidámak, akkor te is az vagy irányukban, vagy ha flegmáznak, bunkóznak, akkor te is tudsz olyan lenni velük?
aug. 8. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudok bunkó lenni, amúgy kedves vagyok általában, néha a bunkókkal is, hogy lássák, nem hat meg😃 (Tényleg nem szokott.) Néha visszabunkózok, helyzetfüggő.
aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában én is kedves vagyok, normálisan viselkedek, kommunikálok másokkal. A bunkókkal is inkább ugyanúgy járok el, mint azt az előbb írtam, és többször volt olyan, hogy visszább vettek a stílusukból és rendesek lettek utána velem.

Nem vagyok rá büszke, de olyan is volt, hogy "visszabunkóztam", mert vannak olyan helyzetek, amikor egyszerűen semmit nem ér bizonyos emberekkel szemben a kedvesség.

aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki gyerekes felém, azt inkább offolom és bunkó vagyok vele, ha kell.

Ha valaki bunkó felém, azzal én is az vagyok, vagy csak ignorálom.

Ha valaki normálisan próbál közeledni, de terhes számomra a közeledése, akkor közlöm vele, hogy nem érek rá, nem érdekel, de ha sok kört kell vele lefutni, hiába normális, akkor erélyesebben melegebb éghajlatra küldöm.

aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előzékeny vagyok kommunikácioban nehogy támadásnak vegyenek bármit is, ha vki sértodékeny meg ezek, éreztetem hogy fehér zászlóval jottem. Kicsit meghunyászkodó vagy " alázatos" vagyok már kommunikácioban mert nem akarok felesleges balhékat abbol hogy mindent magukra vesznek, félre értelmeznek, meg a többi.


Valamint ha pl telefonálnom is kell akár céges ugyekben pl kéne egy ügyvédi vagy akármilyen igazolás vagy szerzodes módosítás vagy intézkedés stb, ugye itt már megint alap a "hierarchia", hogy én vagyok a szívességkérő(tehát aki mézes más udvariasan kellemes beszéddel "kinyerje" a másikbol amit szeretne, megintcsak nem lehetek simán siplomatikus tárgyilagos hanem bele kell vinni már megint a "nyalást" kedvességet esetleg elnézést kéréseket meg minden sz.rt. én vagyok az "alárendelt".



Számtalan olyan szitu van ogy már kommunikációmban is szinte reflex az "alázat", de akár egy állásinterjut is idevehetnék még és rengeteg egyebet is.



Na pasik ezt szokták benézni is. Mivel aranyos kedves gyámoltalan "határozatlanka" meghunyászkodó vagyok reflexbol, tehát így indítok általában mindenkivel(sajnos vagy nem sajnos de így szocializálodtam a sok hülye hisztis támado sértődős félrehalló kisebbségi komplex önbizhiányos hülyék miatt), igy azt hiszik, majd vmi kis csicska felmosórongyuk leszek. Aztán a döbbenet, mikor rájönnek, hogy nem ök szórakoznak itt velem, csak azt hitték..🤣

aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
örülök hogy nem nagy helyen élek, mert a kisvárosomban is ha felbukkan néhány lejmoló, már a kölyökképű ártatlan ábrázatomból azt hiszik hogy segíteni fogok rajtuk. vagy mert kövér is vagyok mellé és azt hiszik akkor gazdag is, nemtudom. nagyon meg kellett tanulnom leráznom őket 2 mondattal, pedig még őszinte is vagyok hogy én is munkanélküli vagyok báttya, anyámékkal élek. 33 év alatt Szabolcsban nagyon átértékelődött bennem hogy álljak valakihez, leginkább semlegest mondanám legjobbnak, és az ocsmányló beszólásokra pedig a semminemű reakció volt legjobb talán a balhé elkerülése érdekében
aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én álgalában bunkó vagyok mindenkivel. Néha rossz, de nem bánom, hogy nem kell mások terhét is magamra vennem, mert azzal jófejnek gondolnal majd. Könnyebb így
aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én normálisan szoktam. Nagyon ritkán hoznak ki a sodromból.

Konkrét példám, amikor egy felettes kolléga hozta ezt a sztereotíp seggfej formulát, ahogy a nagykönvyben meg van írva, arrogancia, nyegle, foghegyről odavetett lekezelő fölényesség, az egész testbeszéde és retorikája sütött a seggfejségtől, mire én annyit mondtam neki, hogy: "Te arrogánsan kommunikálsz velem, de én nem kommunikálok veled arrogánsan, ugyanis, mindenkiből az jön ki, ami benne van, ahogy te kommunikálsz, az te vagy, ahogy én kommunikálok, az pedig én vagyok. Ennyi."

aug. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!