Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor hallotok egymással...

Amikor hallotok egymással minősíthetetlenül kommunikáló párokat, arra gondoltok, hogy ti soha nem hagynátok, hogy valaki (aki állítólag szeret) így beszéljen veletek? Vagy arra, hogy hányszor hagytátok már?

Figyelt kérdés
Én néha erre, néha arra. Meg ritkábban arra is, milyen kár, hogy én is beszéltem már így valakivel. Aki nem érdemelte meg.
szept. 4. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Sajnos sokan ilyen párkapcsolatot tudnak csak csinálni.


Akik nem hívők, azoknál szokás ez. Meg akik nem követik Isten utasításait. Meg az alkoholisták, sajnos azok is nagyon sokszor vesznek össze.

szept. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja, apám a nagy ellenpélda az életemben. Az a fajta fickó, aki a tökéletes mintapéldánya annak, hogy milyen ember NEM kell nekem. Soha nem hagynám, hogy a párom úgy beszéljem velem, ahogy ő az anyámmal. A csicska anyám meg képtelen kiállni magáért...
szept. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1-es, egy igazi idióta vagy... Férjem ateista, apám meg templomba jár... (2-es voltam)
szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Arra hogy de nagy màzlim van hogy egyik de az én pàrom. Mert ha az lenne, nem sokàig lenne az.
szept. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
100%
Rengetegszer hallok ilyet és igen, sokszor eszembe jut, hogy ha valami beszélne így valaki, repülne az anyja picsájába. Az is eszembe jut, hogy az illető, akit épp hallok, vajon miért nem teszi/teheti ezt meg.
szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon gyakori dolog ez, amire nekem szinte mindig az az első gondolatom, hogy "de jó, hogy nekem nincs ilyenben részem". Mondjuk párkapcsolatom sincs, de nem is hiányzik.

Engem a gyakolatos helyem megedzett, amit komolyan köszönök még most is, mert azóta nem hagyom, hogy tiszteletlenül beszéljenek velem. Az sem zavar, ha más meghallja, amikor kiállok magamért, akár ilyen szituációban is.


Meg ilyenkor az is eszembe szokott jutni, hogyha mások előtt, publikus helyen így beszélnek, akkor vajon mi lehet az otthonukban, ahol nincs "közönség"?

szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6, néhány esetet konkrétan meg tudnál jeleníteni, milyen esetek azok, amikor tiszteletlenül beszélnek veled? Gyanús, hogy én még mindig nem ismerem föl minden esetben.
szept. 5. 11:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Azoknak kell templomba járnia, akik rosszak, és akiknek van mit megbánnia, és akiknek meg kell változniuk. A templom a legjobb erre, nem a kocsma, ahol csak alkoholizálnak, meg káromkodnak. Menjen többet templomba, kocsmába meg egyáltalán ne menjen. Ne is igyon, mert az ital befolyásolja az embert rossz irányba.


A templomban meg figyeljen arra, amit mond a pap, olvassa az Újszövetséget is, éljen hívő életet, és akkor biztos nem fog bántani senkit sem. Ugyan ez igaz másokra is.

szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Illetve nem csak azoknak, de azoknak kellene a legjobban templomba járni. De templomba bárki mehet, és menni is kéne. Nem kocsmázni, és olyan dolgokkal foglalkozni, ami rosszá tesz.


Templomba kell menni, és közeledni Istenhez. Figyelni rá, betartani azt, amit kér tőlünk, és sokat imádkozni.

szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert akkor nem lesz több bántalmazás a világban.
szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!