Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állítólag én lehetetlent...

Állítólag én lehetetlent kívánok, ha a páromtól várok egyszemélyben mindent, lehessen vele színházba menni, lelki életet élni stb...Ti mit nem tudtok megélni a partneretekkel?

Figyelt kérdés
Én még mindig ragaszkodom ehhez az álomhoz, de már többektől megkaptam, mindent nem várhatok egy embertől. Kinek hogy megy? Nekem könnyen, jelenleg nincs senkim. :D
aug. 30. 05:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%

Volt már ilyen párom, ezért elmondhatom, hogy igenis vannak ilyen emberek.

És te is találsz majd, biztos :)


Egyébként mintha én írtam volna ezt a kérdést ...

aug. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
50%

Ha olyan pasim van akivel van kémia tetszik tudunj menni bárhova szórakozni is, azzal a csaladot komolyat nem tudom megélni. Pár év céltalan.

Ha komoly kapcsolatom van azzal meg a kémiát nem, flörtöt, szorakozást, azt hogy nő vagyok nem tudom megélni, nem vonz mint férfi.

aug. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
#2 nekem is mindig ez van. A jó pasik, akik rámhajtanak, azokkal jó a szex, de semmi mást nem tudnak nyújtani. A mostani párom idősebb 14 évvel és nem néz ki olyan jól, a szexben is nekem túl vanilla, de imád, jó köztünk az összhang és teli van pénzzel. Sajnos minden nem lehet tökéletes. Valamiből le kell adni, ha nem akarod örökké csak a tökéletest várni. Aki sajnos csak a fejekben létezik.
aug. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%

Én is ilyen voltam kb. 2 évvel ezelőttig. Mindent csak a férjemmel.

Aztán ráléptem az önismereti utamra és egy nagyon jó segítőnél hallottam egy igazán érdekes dolgot, amit nagyon megjegyeztem.

Úgy képzeld el az embert, a párodat, mint egy boltot. Van többféle. Van a sarki üzlet, ahol tej, kenyér, felvágott kapható. De te bemész oda Gucci táskát venni. Lesz? Nem lesz. Vannak persze egész bevásárlóközpontot jelentő emberek is, amikben rengeteg dolgot találsz. De azért az a kevesebb.

Ha a pároddal tudsz filmezni, együtt főzni, strandra járni, az már szuper.

Ha viszont te szereted a színházat, meg a táncot, de ő azt nem, azt bizony el kell fogadnod. Az ő üzletébe az nincs. Ilyenkor keresed meg azokat a barátokat, ismerősöket, akiknek viszont van.

Te sem szeretsz mindent, amit a párod.

Ez egy nagyon mély és hosszú munka, mert ennél a pontnál szokott az jönni, hogy dehát a kedvéért megteszem. Miért teszed meg? Mert önbizalomhiányod és megfelelési kényszered van. Mellé még járhat társfüggőség, frusztráció nem helyes viselése, amikor nemet mond valaki. Ezeket a gyerekkori traumák, rossz kötődési minták okozzák.

Nem lehet egy embertől mindent elvárni. Mert ahol nincs elvárás, ott csalódàs sem lesz.

aug. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Én társfüggő vagyok. Meg elvárásaim is vannak.
aug. 30. 07:51
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es jol mondja. Ne vard,h mindenben egyeztek. Legyen 1-2 baratsag korulotted.
aug. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
És van valami akadálya, hogy elkezdj magadon dolgozni, ha zavar?
aug. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Átgondoltam már többször ezt, amit a hetes ír. Nem akarom én ezt annyira, hogy változtassak azon, amit amúgy én szeretek magamban. Nekem ilyennek komfortos lennem. Azért változtatnék ezen, ha változtatnék, mert így nem lehet eladni magam. Annyira viszont szerintem mégsem akarok párt, hogy ebből engedjek.
aug. 30. 08:15
 9/37 A kérdező kommentje:

Alap, hogy a legjobb, legszorosabb, legbizalmasabb beszélgetőpartnerem legyen a párom. Semmiféle barátnő meg anyám meg más ne legyen előtte. Azért választottam a páromnak, mert vele tudok és akarok a legjobbakat beszélgetni. Mi értelme egy kapcsolatnak, ha ez nincs meg?

Meg ha érintőlegesen se találkoznak az érdeklődési területeink? Ő reál, én humán stb. Ő kirándulós, én múzeumrajongó.

aug. 30. 08:17
 10/37 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van, amiket írsz. Neked ez a kapcsolat, a z elvárás. Ez oké.

Viszont akkor mia a gond?

Miért érezted, hogy ezt ide ki kell írni?

aug. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!