Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állítólag én lehetetlent...

Állítólag én lehetetlent kívánok, ha a páromtól várok egyszemélyben mindent, lehessen vele színházba menni, lelki életet élni stb...Ti mit nem tudtok megélni a partneretekkel?

Figyelt kérdés
Én még mindig ragaszkodom ehhez az álomhoz, de már többektől megkaptam, mindent nem várhatok egy embertől. Kinek hogy megy? Nekem könnyen, jelenleg nincs senkim. :D
aug. 30. 05:54
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

"Írta, hogy nincs párkapcsolata."


Igazad van.

aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy nagyon rétegműfajok iránt érdeklődöm (olvasás, színház, kultúrprogramok, múzeum, történelmi emlékhelyek), ennek ellenére nem találok a programjaimhoz partnereket. Nem olyannyira leszűkítve a paramétereket, hogy legyen férfi meg még essen is velem szerelembe, hanem nemtől és kortól függetlenül, a téma iránt érdeklődő embereket (se). Elmegyek ezekre egyedül is, de azért szívesebben osztanám meg az élményt valakivel. Ezt (a szerelem, társtalálás témából kitekintve) csak azért írtam le, mert a 20-as azt írta, hogy ő mindig olyanokkal jött össze, akikkel eleve...stb. Mit csinálok rosszul?
aug. 30. 11:16
 23/37 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem is lehetetlen, arra szerintem baromi kicsi az esély, hogy mindenben egyezzetek és mindent együtt csináljatok.

Abban egyetértek veled, hogy nagyon fontos, hogy a pároddal fesztelenül és tartalmasan tudj beszélgetni. Ez pl nálunk is egy alapkő, 15 éve jól működik a kapcsolatunk, és szerintem ebben a kommunikációnak van a legnagyobb szerepe. Ezen kívül a hasonló habitus sem árt, kémia legyen, meg egy-két hobbi, szabadidős tevékenység, amit tudtok együtt csinálni, tehát mindkettőtöknek megfelel, mint közös minőségi idő.

Hogy ezen felül vannak olyan dolgok, amiket az egyikőtök szeret, a másik nem, az nem tragédia, ebben kellene tudni engedni. Pl. mi van akkor, ha nem megy veled színhába, mert nem szereti, te meg nem mész vele focimeccsre, mert téged meg az nem érdekel? Ezt a két dolgot lehet barátokkal, testvérrel is csinálni. Együtt meg elmentek, nem tudom, mondjuk körbetekerni a Balatont, mert az mindkettőtöknek jó. Egyáltalán nem tragédia, ha van a párod nélkül IS életed, amennyiben van elegendő közös pont.

aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Akkor ez a bajom. Hogy senkivel se volt ELÉG közös pont. Vagy lehet, hogy mondjuk szerintetek. Az én igényem a közös pontokra lehet, hogy az átlagosnál magasabb. Neked, nektek 10/3 elég lenne, nekem meg 10/7 lenne az igényem és ez sose lett kielégítve. Leszállíthatom, vagy eljátszhatom, hogy leszállítottam az igényeimet én is 10/3-ra, de én ezt megalkuvásnak érezném.
aug. 30. 11:27
 25/37 A kérdező kommentje:
*szerintetek volt, vagy lett volna
aug. 30. 11:27
 26/37 anonim ***** válasza:
Hát pedig biztos vannak pasik, akik szeretnek színházba meg múzeumba járni, nem egy olyan kérés ez, mintha űrhajós pasit szeretnél :D Keress tovább. Ha neten ismerkedsz, írs ki pl. bioba is, hogy ezek a hobbijaid, ezek fontosak neked.
aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miért zavar téged annyira, hogy más dolgokat is szerettek, ha amúgy van olyasmi is, amit együtt tudtok csinálni.
aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
27, szerintem pont azért, amit írtam feljebb, nekem több egyezésre van igényem, mint más embereknek.
aug. 30. 12:50
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de mi az oka? Ez valami berögződés, hogy ha nem 90%-os legalább az egyezés, akkor már nem is lehet jó a kapcsolat? Vagy félsz, hogy ha nélküled csinál valamit, az teret ad arra, hogy megismerkedjen másokkal és majd lecserél?
aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Valakivel ez már megvalósult. Olyan nagy egymásra találásnak éreztem, hogy ahhoz képest minden visszalépésnek tűnik. A 90-hez a 70. És igen, olyan érzésem is volt már, ha mással csinál valamit, nevezetesen jól érzi magát, vagy jobban érzi magát, mint velem, jobbakat beszélget velem, hát akkor mégse én vagyok neki a legjobb ember az életben? Létezik az, hogy egy másik emberrel még szívesebben tölti az idejét? Valakinek ettől hogy nem facsarodik össze a szíve?
aug. 30. 13:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!