Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állítólag én lehetetlent...

Állítólag én lehetetlent kívánok, ha a páromtól várok egyszemélyben mindent, lehessen vele színházba menni, lelki életet élni stb...Ti mit nem tudtok megélni a partneretekkel?

Figyelt kérdés
Én még mindig ragaszkodom ehhez az álomhoz, de már többektől megkaptam, mindent nem várhatok egy embertől. Kinek hogy megy? Nekem könnyen, jelenleg nincs senkim. :D
aug. 30. 05:54
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nincs mese, dolgozni kellene magadon.
aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább ilyen önbizalomprobléma lesz. Egyből arra vetíted ki, hogy akkor mással jobb neki, jobban érzi magát, szívesebben tölti az idejét. Pedig nincs szó ilyesmiről. Arról van szó, hogy téged szeret, élvezi a veled töltött időt, de amit neked nincs kedved csinálni, azt csinálja egy haverral (mert ugye nem automatikusan ellenkező neművel van ilyenkor). Ettől még nincs szívesebben a haverokkal, mint veled, ez inkább magáról a tevékenységről szól. Attól, hogy jól érzi magát egy haverral mondjuk meccsnézés közben, még beléd szerelmes, és veled szerethet jobban beszélgetni, vagy szerethet veled elmenni sétálni, akármit. Ez nem ilyen vagy-vagy dolog, de szerintem a te fejedben így jelenik meg.
aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is arról lehet itt szó, hogy te sülve-főve a párod seggében akarsz lenni, mert csak akkor érzed úgy, hogy a “tiéd”, ha mindig veled van. Ha külön vagytok, akkor szorongsz, “biztos megcsal, biztos mással jobban érzi magát, biztos már nem szeret”.
aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogsz talalni magadnak pasit. Eleve nem sok pasi szereti a szinhazas, muzeumos programokat. Tovabba tulerzekeny, tulagyalos, feltekenykedős es kontrollmaniasnak tűnsz.
aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 34-essel, én is ilyennek látom magam. Ha soha nem lesz már kapcsolatom, azért nem megyek a Dunának, csak...jó lett volna. Ha nem, nem.
aug. 30. 13:54
 36/37 anonim ***** válasza:

Bocs, nem megbantani akartalak, de a leirasodbol ilyennek tunsz.

En amugy pl jarok neha muzeumba es ezt 2 baratnőmmel szoktam megtenni. Most ha csak a programot nezzuk, nők közt joval hamarabb talalsz magadnak tarsasagot a programjaidra.

aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
51%

Ez nagyon irreális elvárás, ha olyan párt akarsz, akit konkrétan ugyanaz érdekli, ami téged, akkor te saját magaddal akarnál kapcsolatot, a saját masolatoddal, ami nyilván abszurd. Lehetnek olyan dolgok, amik neked fontosak, és ezt keresed a másikban, de minden egyszerre lehetetlen. Nekem pl fontos volt, hogy a párom szeressen olvasni, ez így oké is, de nem ugyanazokat szeretjük, ez miért lenne baj? Van olyan barátnőm, aki igen, vele tök jól meg tudom beszélni, hogy milyen krimit meg thrillert olvastam, a férjem viszont a misztikus meg scifi sztorikat szereti.

Vagy pl ő kondizni szeret, én meg úszni. Viszont biciklizni és túrázni mindketten szeretünk. Az élet fontos kérdéseit nagyjából ugyanúgy látjuk, sokszor szinte érezzük egymás gondolatát, hihetetlenül egy hullámhosszon vagyunk, ostobaság lett volna tovább keresni bárkit, akivel még ennél is jobban passzolunk, hiszen ő meg én nem ugyanaz a személy vagyunk, és őszintén szólva nem is szeretnék saját magam férfi verziójával együtt lenni, az már egyszerűen sok lenne.

aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!