Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állítólag én lehetetlent...

Állítólag én lehetetlent kívánok, ha a páromtól várok egyszemélyben mindent, lehessen vele színházba menni, lelki életet élni stb...Ti mit nem tudtok megélni a partneretekkel?

Figyelt kérdés
Én még mindig ragaszkodom ehhez az álomhoz, de már többektől megkaptam, mindent nem várhatok egy embertől. Kinek hogy megy? Nekem könnyen, jelenleg nincs senkim. :D
aug. 30. 05:54
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Megvitatni másokkal, hogy irreális-e ez. Többen (nem itt, élőben) lebeszélnének erről. Mások megéléseivel összevetném az enyémeket.
aug. 30. 08:28
 12/37 A kérdező kommentje:
1, akkor is azt mondod, hogy biztos találok, ha már a B oldal pörög?
aug. 30. 08:29
 13/37 anonim ***** válasza:

Na a gond itt van. Le is írtad.

Te találni akarsz.

És azért írtad ki, mert valahol csak érzed, hogy ez mégsem jó.

Akkor viszont más nem működik azon kívül, hogy ennek a mélyére jársz.

aug. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek színházba járni, de feleségem ragaszkodik az én jelenlétemhez. Így elmentem színházba. A rákövetkező hétvégén meg kivittem egy NB1-es meccsre (a barátaimmal mentünk). Ha én mentem színházba akkor jöjjön ő is meccsre. Élete első meccsélménye után nem forszírozza többet a közös színházi élményt.
aug. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent egy embertől várni nem lehet, de lelki életet élni és színházba menni nem tűnik annyir irreálisnak.
aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Olyan embert találni aki a képzeletedben létezik nem fgosz.

Ismerj meg másokat jobban beszélgess sokat és, ha valakit megszeretsz miután jobban megismerted akkor mérlegelj el tudná-e miatta engedni bár dolgot úgy, hogy ennek ellenére jól érzed vele magad.

Amúgy a színház nem nagy kérés kompromiszumot lehet kötni, hogy mit tudom én ha pasi nem szereti akkor, 1 évben 2szer a kedvedért elmegy te meg cserébes elmész vele kondizni szintén 2szer egy évben.

Legalábbis szerintem ez kommunikálható.

Meg én azért nyitott vagyok új dolgokra. Biztos van amit én se próbálnék ki pl.: ejtőernyőzést bár vonz de azért eléggé félek tőle.

aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy értelek...az a baj, hogy találni akarok. Hogyhogy? Mi a baj a találással?

Arra gondolsz, a görcsös találni akarással van a gond? Annyira nem akarok, ezt is írtam. Olyannyira nem, hogy jelen érzéseim szerint nem változtatok az elképzeléseimen.

Nem értem, mire írod, megmagyarázod?

aug. 30. 10:41
 18/37 anonim ***** válasza:

"Nem biztos, hogy értelek...az a baj, hogy találni akarok. Hogyhogy? Mi a baj a találással?"


Nem én írtam, de szerintem arra gondolt a hozzászóló, hogy belül már eldöntötted, hogy nem jó a kapcsolatod, csak még nem néztél szembe vele.


Az olyan fél szavak, mint találni, arra utalnak, hogy te nem a jelenlegi párkapcsolatodban akarod megoldani a helyzetet, hanem valójában azon gondolkodsz, hogy van-e értelme mást keresni, vagy bele kell nyugodni a jelenlegibe.

aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

18


Írta, hogy nincs párkapcsolata.

aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen dolgokból sose volt bajom, mert mindig egyrészt olyannal jöttem össze, akivel hasonló érdeklődési köreink voltak, és aki hasonlóan nyitott mindenféle programra. Én szeretek új dolgokat kipróbálni, sportolni, elmegyek egy meccsre is, ha nem is érdekel (jobb, mint otthon ülni), szeretünk utazgatni, szeretem a squasht, szabadulószobát, színházat, én kb. minden értelmes programra nyitott vagyok és mindig úgy választottam párt, hogy ő is az legyen.


Otthon gubbasztós párom pont ezek miatt soha nem is volt. Teljesen jogos elvárások ezek a részedről - de ez nem jelenti azt, hogy mindenhova együtt kéne menni és mindent együtt csinálni! Nekem vannak barátnőim is, akikkel szeretek programokat csinálni, utálnám, ha a párom mindig rajtam csüngne.

aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!