Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor hallotok egymással...

Amikor hallotok egymással minősíthetetlenül kommunikáló párokat, arra gondoltok, hogy ti soha nem hagynátok, hogy valaki (aki állítólag szeret) így beszéljen veletek? Vagy arra, hogy hányszor hagytátok már?

Figyelt kérdés
Én néha erre, néha arra. Meg ritkábban arra is, milyen kár, hogy én is beszéltem már így valakivel. Aki nem érdemelte meg.
szept. 4. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A nem hívő élet miatt van ennyi bántalmazás.
szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Olyannal nem lennék, aki tiszteletlenül, vállalhatatlanul kommunikál velem - nem, nem arra értem, amikor 10 év alatt 1x idegességében kicsúszik egy bmeg a száján...

és nem, nem vagyok hívő. Nem a hívőségtől függ a szeretetteljes és tiszteletteljes kommunikáció. Sőt... a legtaplóbb ismerőseim büszke templombajárók.

szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jól teszik, hogy templomba mennek. Még jobb lenne, ha olyan életet is tudnának élni.


Nem csak nekik, másoknak is érdemes menni, vagy Istenhez imádkozni.

szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!