Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Wcre kimenni, miközben aznap...

Wcre kimenni, miközben aznap jön a futár...?

Figyelt kérdés
Kinek, milyen trükkje van arra, hogy elintézze a dolgát, ha tudja, hogy aznap jön a futár? Mert tapasztalataim szerint jobb, ha az ember halált megvető bátorsággal elintézi gyorsan, ha úgy érzi, hogy kell, mintha várna-várna-várna, és ahogy telik az idő, csak egyre kényelmetlenebbül érezné magát, mert reggel 9kor nagyobb eséllyel "nem jön még a futár", mint délután háromkor.
ma 12:01
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#19


Ez a topik a futár vs. wc-n eltöltött időszakról szól.

Ha téged a boltba menés/belváros témaköre érdekel, akkor nyiss arról külön topikot, fiacskám, de ne ide írj feszültséggel, frusztrációval teli hozzászólásokat, mert úgy kipenderítelek, hogy a lábad nem éri a földet, és aztán mehetsz apukádhoz sírni, és ha együtt jöttök vissza, apukádnak is lekeverek egy nevelő célzatú pofont.


A kutyafáját.

ma 12:59
 22/29 anonim ***** válasza:

#18


Én értem a kérdésed, mélységét, mert én olyan szociális fóbiával élek, ami a vizelésre és székelésre kiterjed.


Én sem tudok időre vagy ha várnak rám, vagy zavar mások mászkálása.


Nálam ilyenkor egy blokk alakul ki, ha tudom, hogy várok valakit, a kaki inger meg sem indul, akkor sem, ha tele vagyok.

A pisi az ilyenkor annyira nem vészes, mert hamarabb megvan.


De én is figyelek erre, mondjuk ha pizzát rendelek, utána pisilek egyet, mert onnantól minimum fél óra mire kihozzák, max 1 óra.

ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Kérdező #11-es kommentje:


"Mi a különbség aközött, hogy azért maradsz-e le a futárról, mert éppen boltban vagy, vagy azért, mert a klotyón?"


Kérdező #21-es kommentje:


"Ez a topik a futár vs. wc-n eltöltött időszakról szól.

Ha téged a boltba menés/belváros témaköre érdekel, akkor nyiss arról külön topikot..."


Magaddal vagy ellentmondásban, és ezen sértődtél meg. Frusztrációja meg annak van, de nem is kevés, akinek a nyitóban feltett kérdés valóban probléma. És az nem én vagyok.

ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
46%
A kérdező, meg aki hüledezik, hogy szarra alsónadrágot... Nektek nincsen odahaza vécépapírotok? Netán nedves? Urambocsá egy váltás alsógatya? Frankón csak egy teljes nagygenerállal működtök váratlan helyzetekben is? Az miért nem opció, hogy átveszed a szarodat és visszaslattyogsz a fürdőszobába befejezni a szarodat? :D
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

#23


Az internetszolgáltatódnál tettem panaszt. A holnapi nap folyamán érkezik a kolléga, és elviszi a kábelmodemet a lakásodból. Lehetőleg ne menj se boltba, se egyéb ügyet intézni, hanem lakáson belül tartózkodj, kakis végbélre húzott alsónadrágban.


Az ügy ezennel lezárult. Minden további hozzászólásod 5900 forintos bírságot von maga után. Ennek tükrében csapkodd a billentyűzetet a továbbiakban, félnótás barátom.

ma 13:21
 26/29 A kérdező kommentje:

#24


Uram! Türtőztesse magát!

ma 13:26
 27/29 anonim ***** válasza:
59%
Ez a kérdés egy nagyon egysejtű kérdés volt. Vihar a biliben.
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme a kérdésnek. A válaszolok olyanok mintha marslakók lennének. Sok futár nem telefonál, van pl hogy GLS se valamikor meg igen. Na most velem ez már megtörtént hogy épp tojtam és jött váratlanul. Lehetetlen azonnal kimenni, mert még mire abba hagyom meg kitörlöm. A futár elment ezek nem várnak sokat, viszont ilyenkor másnap visszajön újra. Szóval tragédia nem történik csak hát kellemetlen és idegesítő helyzet
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

#28


Pontosan. Ráadásul sok olyan cég is van, akik még arra sem hajlandóak, hogy megadják a futár számát, gyakorlatilag képtelenség akár megtippelni is, hogy mikor hozzák a csomagot.

Mindenesetre örvendetes tény, hogy az ide büfögő emberek többségének az sem okoz gondot, ha segglyukból kandikáló kakival csoszognak a kaputelefonig, mert ők ilyesmiből nem gyártanak problémát. Aztán még megkérdezik a futártól, miközben aláírják a papírt, hogy "fú, te fingtál?", és röhögve visszatotyognak a budira.

ma 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!